Mobilya Fiyatları

Televizyon Ünitesi Fiyatları

2024 Televizyon Ünitesi Fiyatları

Her evin olmazsa olmazı televizyon ünitesi fiyatları 2024 yılında da değişti. Piyasada birçok modelin yer aldığı televizyon ünitelerinde farklı fiyat politikaları ve farklı seçenekler bizleri bekliyor. En ucuz televizyon üniteleri ne kadar? Bellona TV ünitesi fiyatları değişti mi? Televizyon ünitesi fiyat listesi nasıl oldu?

Televizyon Ünitesi

Televizyon ünitesi, genellikle televizyonun yerleştirileceği ve çeşitli eşyaların depolanabileceği bir mobilya parçasıdır. Bu ünite, televizyonunuzu güvenli bir şekilde yerleştirmenize ve aynı zamanda medya oynatıcılar, oyun konsolları, ses sistemleri ve diğer elektronik eşyalar gibi diğer bileşenleri düzenli bir şekilde saklamanıza olanak sağlar.

Televizyon üniteleri farklı boyutlarda ve stillerde gelir. Bazıları duvara monte edilebilirken, bazıları yerde duran bir mobilya olarak tasarlanmıştır. Malzeme olarak genellikle ahşap, metal veya sunta kullanılır. Ünitelerin içinde açık veya kapalı raflar, çekmeceler veya dolaplar olabilir, böylece televizyon aksesuarlarını ve diğer eşyaları düzenli bir şekilde saklamak mümkün olur.

Televizyon üniteleri genellikle oturma odası veya televizyon izleme alanlarında kullanılır. Hem işlevsel hem de dekoratif bir amaç taşırlar. Bir televizyon ünitesi seçerken, televizyonun boyutuna ve diğer bileşenlerin uyumuna dikkat etmek önemlidir. Ayrıca, mobilyanın genel tarzı ve odanın dekorasyonuyla da uyumlu olmasına özen göstermek gerekmektedir.

Televizyon üniteleri, televizyonunuzu düzenli bir şekilde yerleştirmenizi, kabloları gizlemenizi ve eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamanızı sağlayarak evinizin düzenini artırabilir. Ayrıca, ek depolama alanı sunarak odanızın daha temiz ve düzenli görünmesini sağlar.

2024-Televizyon-Unitesi-Fiyatlari
Televizyon Ünitesi Fiyatları

Televizyon Ünitesi Fiyatları

2024 yılında televizyon ünitesi fiyatlarını belirleyen başlıca faktörler vardır. Bunlar arasında en dikkat çekici olanı markadır. Her marka, kendi fiyat politikasını kendisi belirlemekte ve bu şekilde TV ünitesi fiyatları belirlenmektedir.

Fiyat belirlemede etkili olan bir diğer unsurda kullanılan ürün miktarıdır. Örneğin bazı modeller sadece sehpa şeklinde olup daha uygun fiyatlara satılırken kimi modeller tek parça şeklinde dolaplı bir şekilde tasarlanmaktadır kimi modeller ise iki parça şeklinde biri üst kısım olacak şeklinde dizayn edilmektedir. Bundan dolayı da bu modellerin fiyatları biraz daha yüksek olabilmektedir.

Televizyon ünitesi fiyatlarını belirlerken göz önünde bulundurulan bir diğer seçenek kullanılan malzemenin türüdür. Genel olarak ahşap ile bu ürünler yapılırken kimi zaman metaller ve camlar eklenerek daha maliyetli ürünler ortaya çıkarılmaktadır.

Son olarak değineceğimiz konu ise malzeme kalitesidir. Tv ünitelerinde kullanılan malzemenin kalitesi arttıkça fiyatları da artmaktadır.

Televizyon-Unitesi-Fiyatlari
2024 Televizyon Ünitesi Fiyatları

2024 Televizyon Ünitesi Fiyatları

Her marka her modelinde farklı bir fiyat politikası izlemektedir. Bununla beraber diğer maliyetlerde göz önünde bulundurularak kendi fiyat politikalarını müşterilerine yansıtmaya çalışmışlardır. Bizlerde bu yazımızda bazı markaların televizyon ünitesi fiyatlarını sizlerle paylaşacağız. En düşük ve en yüksek fiyatlı modellerin listesi şu şekildedir;

Vivence Televizyon Ünitesi Fiyatları

Vivence, mobilya sektöründe son dönemlerde fırtına gibi esen markalardan bir tanesidir. Geniş ürün yelpazesi Televizyon ünitelerine de yansımıştır. Bu yüzde TV ünitesi kategorisinde güncel olarak 2.762 ürün yer almaktadır. Bu kadar fazla seçeneğin olması, fiyat aralığını da genişletmiştir.

En Düşük Fiyatlı Vivence TV Ünitesi: 369 TL

En Yüksek Fiyatlı Vivence TV Ünitesi: 74.810 TL

Bellona TV Ünitesi TV Sehpası Fiyatları

Mobilya denince akla gelen ilk markalardan biridir Bellona. Diğer tüm mobilya kategorisinde olduğu gibi TV sehpası kategorisinde de ürünler bulunmaktadır.  Bu ürünler, TV ünitesi değil TV sehpası olarak geçmektedir.

En Düşük Fiyatlı Bellona TV Sehpası:  2.702,00 TL

En Yüksek Fiyatlı Bellona TV Sehpası: 11.016,00 TL

Koçtaş TV Ünitesi Fiyatları

Ev eşyası sektörüne adını yazdıran Koçtaş, tv ünitelerinde de hız kesmeden üretime ve satışa devam ediyor. 2.368 modeli listeleyen Koçtaş, birçok bütçeye ve zevke hitap edecek tasarımlar sunmaktadır.

En Düşük Fiyatlı Koçtaş TV Ünitesi:  339,90 TL

En Yüksek Fiyatlı Koçtaş TV Ünitesi: 16.509,00 TL

İstikbal TV Ünitesi Fiyatları

En Düşük Fiyatlı İstikbal TV Sehpası:  1.862,50 TL

En Yüksek Fiyatlı İstikbal TV Sehpası: 17.390,00 TL

Doğtaş Mobilya TV Ünitesi Fiyatları

En Düşük Fiyatlı Doğtaş Mobilya TV Ünitesi:  2.455,00 TL

En Yüksek Fiyatlı Doğtaş Mobilya TV Ünitesi: 39.495,00 TL

Rani Mobilya TV Ünitesi Fiyatları

En Düşük Fiyatlı Rani Mobilya TV Ünitesi:  1.017,00 TL

En Yüksek Fiyatlı Rani Mobilya TV Ünitesi: 6.748,00 TL

İnegöl Mobilya TV Ünitesi Fiyatları

En Düşük Fiyatlı İnegöl Mobilya TV Ünitesi:  6.950,00 TL

En Yüksek Fiyatlı İnegöl Mobilya TV Ünitesi: 51.950,00 TL

Moda Life TV Ünitesi Fiyatları

En Düşük Fiyatlı Moda Life TV Ünitesi:  1.107,00 TL

En Yüksek Fiyatlı Moda Life TV Ünitesi: 10.998,00 TL

2024 Bellona Zigon Sehpa Fiyatları İçin Tıklayın.

gfl

Merhabalar, ben Volkan. Güncelfiyatlistesi.com.tr sitesini merak edilen ürün ve hizmetlerin en güncel fiyatlarına kolaylıkla erişebilmeniz merak ettiğiniz tüm soru ve sorunlara yanıt bulabilmeniz için faaliyete geçirdim. İnşaat malzemeleri, araba fiyatları, alkol fiyatları v.b. bir çok ürün ve hizmetin güncel fiyatlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Merak ettiğiniz hizmet ve ürün adını arama kısmına yazarak en güncel fiyatlarını görebilir bilgi sahibi olabilirsiniz. 2023 güncel fiyat listeleri için ilk adresiniz kesinlikle guncelfiyatlistesi.com.tr olmalıdır. Bunun yanı sıra büyük markaların her şehirdeki bayilerinin iletişim bilgilerini de sizler için paylaşıyor olacağız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu