Mobilya Fiyatları

2024 Bellona Zigon Sehpa Fiyatları

Bellona Zigon Sehpa Fiyatları

Bellona denince akla birçok mobilya ve özellikleri gelmektedir. Bunlardan bir tanesi de Bellona zigon sehpa fiyatlarıdır. 2024 Bellona zigon sehpa fiyatları ne kadar oldu? Zigon sehpa nedir? Bellona zigon sehpa fiyatları ne kadar?

Bu ve buna benzer soruların cevaplarıyla sizlerleyiz.

Bellona-Zigon-Sehpa-Fiyatlari
Bellona Zigon Sehpa Fiyatları

Zigon Sehpa Nedir?

Sehpa, her evin olmazsa olmazlarından mobilyalardan bir tanesidir. Farklı şekillerde ve farklı sayılarda sehpa modelleri bulunmaktadır. Bu da farklı alternatifler anlamına gelmektedir. Bunlardan bir tanesi de zigon sehpa çeşitleridir.

Zigon sehpa, oturma odaları, salonlar veya yatak odaları gibi mekanlarda kullanılan bir mobilya parçasıdır. Genellikle düz, dikdörtgen veya kare şeklinde bir tablaya ve bu tablayı destekleyen birden fazla bacak veya ayak kısmına sahiptir. Zigon sehpa, bir veya birden fazla parçadan oluşabilir ve çoğu zaman bir set halinde sunulur.

Zigon sehpalar, çeşitli amaçlar için kullanılabilir. Bir oturma odasında, sehpa, içeceklere, kitaplara, dergilere veya televizyon kumandasına yerleştirmek için kullanılabilir. Aynı zamanda dekoratif objelerin sergilenmesi veya çeşitli eşyaların konulması için de idealdir. Zigon sehpalar, genellikle koltukların veya kanepe setlerinin yanında yerleştirilir ve daha fazla kullanım kolaylığı sağlar.

Zigon sehpa modelleri, farklı malzemelerden üretilebilir. Ahşap, cam, metal veya plastik gibi çeşitli malzemeler kullanılabilir. Tasarımları da değişebilir ve modern, çağdaş, rustik veya klasik tarzlarda olabilir. Seçtiğiniz modele ve kişisel zevkinize bağlı olarak, evinizin dekorasyonuna uyacak bir zigon sehpa bulmak mümkündür.

Zigon sehpalar, kullanışlılık, işlevsellik ve estetik açıdan oturma alanlarına katkıda bulunan çok yönlü mobilyalardır. İhtiyaçlarınıza ve mekanınıza göre uygun bir zigon sehpa seçerek, yaşam alanınızı daha işlevsel hale getirebilir ve tarzınızı yansıtabilirsiniz.

2024-Bellona-Zigon-Sehpa-Fiyatlari
2024 Bellona Zigon Sehpa Fiyatları

En Çok Tercih Edilen Zigon Sehpalar

Zigon sehpa modelleri malzeme, sayı, kullanım amacı, dekoratif tasarım gibi birçok seçeneğe göre farklı modeller barındıran bir ürün grubudur. Çok fazla seçenek barındırmasıyla birçok tarza ve kitleye hitap eder. Genellikle misafirlerin ağırlanmasında ikramların kolay ikram edilmesi için kullanılan zigon sehpalar, elleriniz doluyken imdadınıza yetişen yardımcılardır. 

Her evde bulunan zigon sehpalar, her evin tarzına ve dekorasyonuna uyum sağlayacak birçok farklı modelde tasarlanmıştır. Ahşap, mermer, cam gibi malzemelerden üretilen modeller tüm ihtiyaçlara hitap eder. Ahşap zigon sehpa ile doğadan ilham alınan otantik bir görünüm yakalayabilirsiniz. 

Camlı zigon sehpa modelleri ise kolay temizlenebilir olması yönüyle ilgiyi üzerine topluyor. Mermer zigon sehpa şık bir görünüm ortaya koysa da ağır olmasından dolayı zigon sehpaların kolay taşınabilirlik özelliğini aza indiriyor. 

Bellona Zigon Sehpa Modelleri

Birçok marka zigon sehpa modelleri üzerinden farklı tasarımlarla müşterilerine farklı alternatifler sunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de Bellona’dır. Bellona, zigon sehpa modelleri ile de oldukça farklı alternatiflere sahiptir. Yeni sezon ve eski sezon model ürünlerin satışı devam etmektedir. Genellikle üç parça şeklindeki set halinde satışa sunulmaktadır. Bu modellerin bazıları birbirine geçmeli olarak kaldırılırken bazıları de iç içe gelecek şekilde dizayn edilmektedir.

Yaşam alanlarımızın birçok noktasında karşımıza çıkan, fonksiyonel tasarımlarıyla hayatımızı kolaylaştıran ve evin köşelerinde şık bir görünüm sağlayan sehpalar, birçok model seçeneğiyle tüm ihtiyaçları karşılayacak seçenekler barındırıyor. Sehpalar, hem şık bir görünüm ile evin dekorasyonuna dokunuyor, hem de fonksiyonel özellikleri ile konforlu bir deneyim yaşamanızı sağlıyor. 

En çok sevilen ve tercih edilen sehpa modelleri arasında yer alan zigon sehpa modelleri her evin olmazsa olmaz mobilyası olarak karşımıza çıkıyor. Ağırladığımız misafirlerle saatlerce süren sohbetlerin en sıcak molalarında ikram edilen çay ve keklerde zigon sehpa olarak kullanılan orta sehpa modelleri hemen misafirlerin önündeki konumunu alıyor. 

Genellikle 3’lü zigon sehpa modelleri her yerde karşımıza çıkarken zaman zaman 4’lü zigon sehpalar ile de karşılaşıyoruz. 4’lü zigon sehpa fiyatları en ekonomik seçeneği sunarak tercih edilebilirliğini artırıyor.

Bellona Zigon Sehpa Fiyatları

Bellona zigon sehpa fiyatları, farklı alternatiflere sahip modellerle karşımıza çıkıyor. Güncel olarak 19 modelin satışta olduğu bu sehpalarda fiyatlar 2.124,00 TL’den başlıyor. Bu fiyatlar 7.008,00 TL’ye kadar çıkabilmektedir.

2024 Bellona Zigon Fiyatları

Lantes S Zigon Sehpa Zigon Sehpa

2.124,00₺

Lofty Zigon Sehpa Zigon Sehpa

2.615,00₺

Monaco Zigon Sehpa Zigon Sehpa

2.978,00₺

Loren Zigon Sehpa Zigon Sehpa

3.081,00₺

Monreal Zigon Sehpa

3.094,00₺

Marses Zigon Sehpa Siyah

3.160,00₺

Cozy Zigon Sehpa Zigon Sehpa

3.289,00₺

Mavenna Zigon Sehpa

3.971,00₺

Solena Zigon Sehpa Zigon Sehpa

4.101,00₺

Volga Zigon Sehpa Ceviz

4.172,00₺

Leny Zigon Sehpa

4.408,00₺

Andera Zigon Sehpa Zigon Sehpa

4.490,00₺

Armina Zigon Sehpa Zigon Sehpa

4.868,00₺

Gravita Zigon Sehpa

4.932,00₺

Mistral Zigon Sehpa

5.069,00₺

Mistral Zigon Sehpa Zigon Sehpa

5.069,00₺

Silva Zigon Sehpa

5.390,00₺

Galia Zigon Sehpa Zigon Sehpa

5.751,00₺

Palvin Zigon Sehpa

6.521,00₺

Carlino Zigon Sehpa Zigon Sehpa

7.008,00₺

2024 Bellona Yatak Odası Takımı Fiyatları için tıklayın.

gfl

Merhabalar, ben Volkan. Güncelfiyatlistesi.com.tr sitesini merak edilen ürün ve hizmetlerin en güncel fiyatlarına kolaylıkla erişebilmeniz merak ettiğiniz tüm soru ve sorunlara yanıt bulabilmeniz için faaliyete geçirdim. İnşaat malzemeleri, araba fiyatları, alkol fiyatları v.b. bir çok ürün ve hizmetin güncel fiyatlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Merak ettiğiniz hizmet ve ürün adını arama kısmına yazarak en güncel fiyatlarını görebilir bilgi sahibi olabilirsiniz. 2023 güncel fiyat listeleri için ilk adresiniz kesinlikle guncelfiyatlistesi.com.tr olmalıdır. Bunun yanı sıra büyük markaların her şehirdeki bayilerinin iletişim bilgilerini de sizler için paylaşıyor olacağız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu