Alkol Fiyatları

2024 Güncel Chivas Regal Viski Fiyatları

Viski denince ülkemizde akıllara gelen ilk marka olan chivas regal viski fiyatları sık sık gözlediğimiz zamlardan nasibini almaktadır. Chivas regal viski severler için vazgeçilmez bir viskidir. Aromalarının güzelliği lezzeti ile viskiler arasında liderliğini korumaktadır. Ayrıca 1801 yılında iki kardeş tarafından üretime başlanarak ve hala üretimi devam eden çok köklü bir markadır. Chivas regal viski sevenler genelde başka viskiler tercih etmektedir. Çünkü kendine hasbir tadı ve ağırlığı olan bir viskidir.

Diğer viskilere göre chivas regal viskinin tek dez avantajı ise malumunuz fiyatıdır. Bu kadar ön plana çıkan bir viskinin fiyatının diğer viskilerden yüksek olmasını tabiki herkes doğal karşılamaktadır.

Chivas Regal Viskilerin Alkol Oranı

Chivas regal viskiler piyasaya sürülmeden önce en az 12 yıl uygun koşullarda dinlendirilmektedir. Yıllanmış bir viski olmaktadır. Hem 12 yıl beklemesi hemde %40 oranında alkol kullanılması sebebi ile biraz ağır bir viskidir. Yıllanmış viski severler için chivas regal viski muhteşem bir alternatiftir. Chivas regal viski fiyatları belki de bu kadar fazla dinlendirildiği için uygundur.

Chivas Regal Viski Fiyatları

70 lik Chivas Mizunara Viski Fiyatı900 ₺
70 lik Chivas XV İskoç Viski Fiyatı– ₺
70 lik Chivas Regal Ultis Viski Fiyatı3.000 ₺
70 lik Chivas Regal Extra Viski Fiyatı– ₺
70 lik Chivas Regal (25 Yıl) Viski Fiyatı5.500 ₺
100 lük Chivas Regal (18 Yıl) Viski Fiyatı– ₺
70 lik Chivas Regal (18 Yıl) Viski Fiyatı1.100 ₺
50 lik Chivas Regal (18 Yıl) Viski Fiyatı750 ₺
70 lik Chivas Regal (15 Yıl) Viski Fiyatı750 ₺
70 lik Chivas Regal (13 Yıl) Viski Fiyatı600 ₺
3 Litrelik Chivas Regal (12 Yıl) Viski Fiyatı2.300 ₺
175 lik Chivas Regal (12 Yıl) Viski Fiyatı1.300 ₺
100 lük Chivas Regal (12 Yıl) Viski Fiyatı690 ₺
70 lik Chivas Regal (12 Yıl) Viski Fiyatı500 ₺
50 lik Chivas Regal (12 Yıl) Viski Fiyatı380 ₺
35 lik Chivas Regal (12 Yıl) Viski Fiyatı290 ₺
20 lik Chivas Regal (12 Yıl) Viski Fiyatı– ₺
Chivas Regal Viski Fiyatları

Chivas Regal Viski Nasıl İçilir?

Chivas regal biraz ağır bir viski olduğu için yanında meze seçimi biraz zorlu olmaktadır. Tabiki her zaman için bir viski içiyorsanız olmazsa olazınız bitter çikolata olmalıdır. Chivas regal viski ile tercih edeceğiniz önemli bir meze ise badem, kaju vb. kuruyemişlerdir. Viski karışımınızı enerji içeceği veya meyve suyu ile yapmanızı tavsiye edebiliriz. Ayrıca bardağınıza buz koymayıda kesinlikle ihmal etmeyin. Bu viskiyi yemek yemeden bir kaç saat önce kullanmanızı tavsiye edebiliriz.

Merak ettiğiniz tüm viski fiyatları için ilgili konumuzu inceleyebilirsiniz.

gfl

Merhabalar, ben Volkan. Güncelfiyatlistesi.com.tr sitesini merak edilen ürün ve hizmetlerin en güncel fiyatlarına kolaylıkla erişebilmeniz merak ettiğiniz tüm soru ve sorunlara yanıt bulabilmeniz için faaliyete geçirdim. İnşaat malzemeleri, araba fiyatları, alkol fiyatları v.b. bir çok ürün ve hizmetin güncel fiyatlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Merak ettiğiniz hizmet ve ürün adını arama kısmına yazarak en güncel fiyatlarını görebilir bilgi sahibi olabilirsiniz. 2023 güncel fiyat listeleri için ilk adresiniz kesinlikle guncelfiyatlistesi.com.tr olmalıdır. Bunun yanı sıra büyük markaların her şehirdeki bayilerinin iletişim bilgilerini de sizler için paylaşıyor olacağız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu