Alkol Fiyatları

2024 Rom Fiyatları

2024 Rom fiyatları detaylı bir şekilde araştırılarak tavsiye edilen satın fiyatları editörlerimiz tarafından tablolarla listelenmiştir. Sürekli gelen zamların en çok etkilediği ürünlerden biri de alkol grubu oldu. Son zamların ardından raflarda rom fiyatları yeniden güncellendi. Hazırlamış olduğumuz rom fiyatları listesi tavsiye edilen satış fiyatlarıdır. Türkiye’de çoğu bayide bu fiyatlar güncel olsa da bazı bayilerde düşük farklar görebilmeniz de mümkündür. Hangi rom kaç tl, hangi rom daha kaliteli, hangi rom daha ucuz detaylı bir şekilde listemizden görebilirsiniz. Daha fazla vakit kaybetmeden ve sizleri yormadan rom fiyatları listesi incelemesine başlayalım.

Havana Club Rom Fiyatları

70 lik Seleccion De Maestros Rom850 ₺
70 lik Anejo 7 Anos Rom520 ₺
70 lik Anejo 3 Anos Rom450 ₺
Havana Club Rom Fiyatları
rom fiyatları
rom fiyatları

Zacapa Rom Fiyatları

70 lik Zacapa Rom900 ₺
Zacapa Rom Fiyatları

Captain Morgan Rom Fiyatları

70 lik Captain Morgan White Rom439 ₺
70 lik Captain Morgan Gold Rom439 ₺
Captain Morgan Rom Fiyatları

Malibu Rom Fiyatları

70 lik Malibu Rom Fiyatı340 ₺
50 lik Malibu Rom Fiyatı250 ₺
Malibu Rom Fiyatları

Bacardi Rom Fiyatları

70 lik Bacardi Carta Oro Rom499 ₺
70 lik Bacardi Black Rom499 ₺
70 lik Bacardi Carta Negra Rom499 ₺
70 lik Bacardi Carta Blanca Rom489 ₺
Bacardi Rom Fiyatları

Rom fiyatları listesi genel olarak migros rom fiyatları listesi baz alınarak hazırlanmıştır. Güncel 2024 rom fiyatları her zam döneminde yeniden güncellenecektir. Güncellemelerde migros rom fiyatları baz alınmaya devam edilecektir.

Merak ettiğiniz tüm alkol fiyatları için ilgili sayfamızı inceleyebilirsiniz.

gfl

Merhabalar, ben Volkan. Güncelfiyatlistesi.com.tr sitesini merak edilen ürün ve hizmetlerin en güncel fiyatlarına kolaylıkla erişebilmeniz merak ettiğiniz tüm soru ve sorunlara yanıt bulabilmeniz için faaliyete geçirdim. İnşaat malzemeleri, araba fiyatları, alkol fiyatları v.b. bir çok ürün ve hizmetin güncel fiyatlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Merak ettiğiniz hizmet ve ürün adını arama kısmına yazarak en güncel fiyatlarını görebilir bilgi sahibi olabilirsiniz. 2023 güncel fiyat listeleri için ilk adresiniz kesinlikle guncelfiyatlistesi.com.tr olmalıdır. Bunun yanı sıra büyük markaların her şehirdeki bayilerinin iletişim bilgilerini de sizler için paylaşıyor olacağız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu