Eğitim

2024 Burdur Kreş Fiyatları ve Burdur Anaokulu Fiyatları

2024 Burdur kreş fiyatları ve Burdur anaokulu fiyatları editörlerimiz tarafından detaylı olarak araştırılarak listeler halinde hazırlanmıştır. Bu makalemizde hem Burdur kreş fiyatları ve Burdur anaokulu fiyatları hakkında hem de Burdur’da bulunan kreşler hakkında detaylı bilgi sahibi olabileceksiniz.

Anaokulu Nedir?

“Anaokulu” ifadesi genellikle ilköğretimden önceki tüm okul deneyimlerine atfen kullanılsa da, tam anlamıyla anaokulu, kendisinden önceki eğitim düzeyi içinde yalnızca bir aşamadır.

Çocuğun bu okula başlama yaşı ortalama 2 ile 6 yaş arasındadır, ancak bu ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Bir çok yerde zorunlu olsa da nihai hedefi ilkokula hazırlık okulu değil, daha çok ilkokula hazırlıktır. Oyunlar, deneyimler, etkinlikler ve anlatım yoluyla kapsamlı gelişim.

Başlangıç ​​Düzeyi, örgün eğitim sisteminin 45 gün ile 6 yaş arasındaki çocuklara sunduğu, üçer yıllık iki devre şeklinde düzenlenen eğitim hizmetleri bütününe verilen addır. İlk döngü Anaokulu olarak adlandırılır ve emzirme bölümlerindeki (bir yaşından küçük bebekler), yürüteçler (bir ila iki yaş arası) ve iki yaş odasındaki çocukların eğitimini içerir. Üç, dört ve beş yıllık odalardan oluşan döngüye (düzeydeki eğitimcilerin bu terimle ilgili çekincelerine rağmen ikincisi genellikle anaokulu da denir) doğru bir şekilde Anaokulu denir.

Bununla birlikte, birçok ülkede, küçük çocuklar için örgün eğitimin başlangıcından beri var olmasına rağmen, son zamanlarda, alanda büyüyen akademik üretimin sağlamlaştırılması olarak Anaokulu adıyla örtüşme eğilimi olmuştur. Erken çocukluk eğitiminin yerini alır, okuldaki bu ilk yılları en iyi tanımlar.

Kreşlerde ve Anaokullarında yapılan her şey iz bırakan bir büyüme fırsatıdır. Böylece daha fazlasını bilme arzusu, yeni şeyler öğrenme merakı, çalışma zevki, kalıcı olmak üzere çocukların hayatlarına giriyor.

Kreşlerde ve anaokullarında çocuklar kendi yaşlarındaki diğer çocuklarla “sosyalleşmeye” başlar ve büyümelerine ve esenliklerine yardımcı olacak beceriler geliştirirler. Burdur kreşler ve Burdur anaokulları bu konuda oldukça iyi bir yol kat ederek çok kaliteli eğitim seviyesine ulaşmışlardır.

Burdur Kreşler ve Anaokullarının Önemi

“Anaokulu ve nedir” sorusunun cevabını zaten biliyor olsanız da, çocukların anaokuluna ve kreşe gitmesinin neden önerildiğini bilmek de önemlidir. Çocukların çevrelerini keşfetmeleri, akranlarıyla olan sosyal ilişkileri ve eğitimcilerin refakatinde özerklik kazanmaya başladıkları yer anaokuludur.

Oyunlar, didaktik rehberler ve farklı zihinsel çeviklik ve motor beceri egzersizleri yoluyla bebeğin fiziksel, zihinsel ve duygusal gelişiminin yaşına uygun bir şekilde teşvik edildiği, çocuğun yaşamında yeni bir aşamadır.

Burdur Kreşler ve Anaokullarının Çocuklara Faydaları

 • Kendi başlarına bir şeyler yapmayı ve karar vermeyi öğrenirler.
 • Yeni iletişim araçları edinirler.
 • Yeni beceriler ve yetenekler geliştirirler.
 • Nihai olarak ilkokula başlamaları için hazırlanırlar.

Aileler seçim yaparken aynı zamanda Burdur kreş fiyatları ve Burdur anaokulu fiyatları konusunda de araştırmalar yapmaktadırlar. Bizler de 2024 Burdur kreş fiyatları ve Burdur anaokulu fiyatları hakkında meraklarınızı giderebilmek için araştırma yaparak sizleri bilgilendirmek istedik.

2024 Burdur Kreş Fiyatları ve Burdur Anaokulu Fiyatları

kreş fiyatları
kreş fiyatları

Şimdi hep beraber 2024 Burdur kreş fiyatları ve Burdur anaokulu fiyatları listesini inceleyebiliriz. Belirtilen fiyat listesi internetten araştırılarak bilgi alınan tahmini fiyat listesidir. En net ve doğru fiyatlar için tavsiyemiz listedeki kreş ve anaokullarını aramanızı tavsiye ederiz. Tekrar belirtelim Burdur kreş fiyatları ve Burdur anaokulu fiyatları listesinde yer alan fiyatlar tahmini fiyat listesidir.

Burdur Özel Kreş ve Anaokulları Fiyatları

Burdur’da bulunan özel kreşler ve anaokulları listesi araştırmalarımız sonucunda bulabildiğimiz kreş ve anaokullarının fiyat listesi

 • ÖZEL BURDUR GÜL NESİL ANAOKULU (Merkez/BURDUR)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti
 • ÖZEL BURDUR LALE BAHÇESİ ANAOKULU (Merkez/BURDUR)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti
 • ÖZEL BURDUR BAHÇEŞEHİR ANAOKULU (Merkez/BURDUR)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti
 • Aplasun Anaokulu (Merkez/BURDUR)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti

Burdur Özel Kreş ve Anaokulları Listesi

Burdur’da bulunan özel kreşler ve anaokulları listesi araştırmalarımız sonucunda bulabildiğimiz kreş ve anaokullarından oluşan bir listedir. Bunların henüz aktif olarak hizmet verip vermediği hakkında net bilgiye sahip değiliz. Merak ettiğiniz kreşe Google üzerinden arama yaparak numaralarından ulaşabilirsiniz.

 • ÖZEL BURDUR GÜL NESİL ANAOKULU (Merkez/BURDUR)
 • ÖZEL BURDUR LALE BAHÇESİ ANAOKULU (Merkez/BURDUR)
 • ÖZEL BURDUR BAHÇEŞEHİR ANAOKULU (Merkez/BURDUR)
 • Aplasun Anaokulu (Merkez/BURDUR)

Burdur’daki kreşler ve Burdur’daki Anaokulları Hakkında Merak Edilenler

2024 Burdur Anaokulu Fiyatları Ne Kadardır?

2024 Burdur anaokulu fiyatları aylık 1500-4000 TL arasında değişmektedir

2024 Burdur Kreş Fiyatları Ne Kadardır?

2024 Burdur kreş fiyatları aylık 1500-4000 TL arasında değişmektedir

Not: Sitemizde belirtilen fiyatlar internet aramaları sonucunda ulaşılan fiyatlardır. Fiyatların doğruluğunu teyit etmek için bahsi geçen kurumlarla iletişime geçerek bilgi almanız gerekmektedir.

2024 Konya Kreş Fiyatları konumuzu da inceleyebilirsiniz.

gfl

Merhabalar, ben Volkan. Güncelfiyatlistesi.com.tr sitesini merak edilen ürün ve hizmetlerin en güncel fiyatlarına kolaylıkla erişebilmeniz merak ettiğiniz tüm soru ve sorunlara yanıt bulabilmeniz için faaliyete geçirdim. İnşaat malzemeleri, araba fiyatları, alkol fiyatları v.b. bir çok ürün ve hizmetin güncel fiyatlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Merak ettiğiniz hizmet ve ürün adını arama kısmına yazarak en güncel fiyatlarını görebilir bilgi sahibi olabilirsiniz. 2023 güncel fiyat listeleri için ilk adresiniz kesinlikle guncelfiyatlistesi.com.tr olmalıdır. Bunun yanı sıra büyük markaların her şehirdeki bayilerinin iletişim bilgilerini de sizler için paylaşıyor olacağız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu