Mobilya Fiyatları

2024 İstikbal Genç Odası Fiyatları

İstikbal Genç Odası Fiyatları

Gençler için dizayn edilen İstikbal genç odası, mobilya ve fiyatları ile beraberiz. Gençlerin kendilerine ait odalarında rahat edebileceği ve dinleneceği şekilde tasarlanan genç odası takımları, İstikbal tarafından yeniden ele alınarak şık ve rahat tasarımların ortaya çıkarılması sağlanmıştır.

Genç Odası Nedir?

Genç erkek ve kızların kendilerine ait, kendilerini daha rahat hissedebilecek bir ortam için tasarlanmış odalardır. Bu odalarda ders çalışmadan eğlenmeye, günlük aktivitelerini yerine getirmekten dinlenmeye birçok günlük işlerini yerine getirmek için uygun ortamlardır. Peki neler var genç oda takımlarında?

Genç oda takımları genellikle birkaç parça mobilyanın bir araya getirilerek hazırlandığı takımlardır. Bu takımların içinde olmazsa olmazların başında gençlerin kendilerini rahat hissedebileceği ve dinlenebileceği bir baza ve yatak bulunmaktadır. Bunlara ek olarak baza başlığı ile yatak tamamlanmış olur.

Bununla beraber kıyafetlerin düzenli ve özenli bir şekilde kaldırılması için gençlerin ihtiyacını karşılayabilecek ölçüde dolaplar genç oda takımları içerisinde yer alır. Bu dolaplar, kıyafet sayınıza göre büyültülüp küçültülebilir. Özellikle okula giden gençler için olmazsa olmazlar arasında çalışma masaları yer alır. Masalar genellikle kitaplıklı şekilde dizayn edilir ve çoğunlukla iki parça şeklinde monte edilir. Birde takımların olmazsa olmazları komidinler yer alır. En işlevsel parçalardan bir tanesidir. Gece uyurken üzerine telefon konulduğu gibi abajurla aydınlatılması sağlanır. Bununla beraber çekmeceleri de birçok kişisel eşyanızı kaldırmak için önemli bir mobilya parçası olmuştur.

istikbal

İstikbal Genç Odası Takımları

İstikbal genç odası takımları, tıpkı diğer İstikbal mobilyaları gibi kaliteyi ve estetiği ön plana çıkaran detaylarla süslenmiştir. Erkek ve kızlara özgü olabilecek farklı tasarımların yanında hem erkek hem de kızların kullanabileceği şekilde tasarlanan takımları da bulunmaktadır. İstikbal genç odası takımları içerisinde genel olarak yatak, baza, başlık, çalışma masası, elbise dolabı ve komidin yer almaktadır.

Gençlerin beklentilerini tam anlamıyla karşılamak adına şık ve işlevsel bir genç odası seçimi çok önemlidir. Dinlenme sürecinin yanı sıra ders çalışmak ya da kıyafetleri muhafaza için kullanılan genç odası takımları, farklı tasarımları ile beğeninize sunuluyor. Bu kategoride bulunan kaliteli takımları inceleyebilir, çocuğunuzun ihtiyaçlarına ve zevkine uygun modeli gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

İstikbal Genç Odası Fiyatları

Kendi ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra sıra, size en uygun olan İstikbal genç odası fiyatlarını değerlendirmek olacaktır. İstikbal genç odası fiyatları geniş bir aralıkta seyretmektedir. 14.370 TL’den başlayan genç odası takımlarının fiyatları 28.870 TL’ye kadar çıkmaktadır. 14 farklı takım seçeneğiyle bu ürünler satışa sunulmaktadır.

İstikbal Genç Odası Takımlarında Kampanya

İstikbal, çeşitli dönemlerde mobilya ürünlerinde farklı kampanyalar sunmaya devam ediyor. Güncel kampanyalar arasında ise 41.900 TL üzeri alışverişlerde geçerli olmak üzere yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor.

İstikbal Genç Odası Takımlarında Garanti

Garanti, bir mobilya da olmazsa olmazlar arasında yer alır. Bu yüzden İstikbal’de mobilyalarında garantiye önem vermektedir. Kaliteli malzeme kullanımına güvenen İstikbal, birçok ürününde olduğu gibi genç odası takımlarında da müşterilerine 24 ay garanti sunmaktadır. Mobilyalarınız 24 ay boyunca garanti kapsamında yer alacaktır.

Taksit İmkanı

Farklı kart türlerine İstikbal tarafından farklı sayılarda taksit seçeneği sunulmaktadır. World, bonus card, card finans, bank kart, maximum, axess ve paraf karta 9 taksite kadar taksit imkanı sunuluyor.

Ayrıca bazı ürünlerde mağazalara özel ING kartınıza 24 taksit seçeneği yer alıyor.

2024 İstikbal Genç Odası Fiyatları

Güncellenen rakamlar sonrası 2024 İstikbal genç odası fiyatları aşağıdaki gibidir, ancak fiyat değişiklik hakkını İstikbal elinde tutuyor. Koşullara göre fiyat değişiklikleri söz konusu olabilir.

Emily Genç Odası Takımı Fiyatı: 28.870,00 TL

Hera Genç Odası Takımı Fiyatı:24.570,00 TL

Cool Genç Odası Takımı Fiyatı:14.370,00 TL

Vista Genç Odası Takımı Fiyatı:17.970,00 TL

Leo Genç Odası Takımı Fiyatı: 17.270,00 TL

Fly Genç Odası Takımı Fiyatı: 20.170,00 TL

Lena Genç Odası Takımı Fiyatı: 18.760,00 TL

Rosalina Genç Odası Takımı Fiyatı: 18.570,00 TL

Santino Genç Odası Takımı Fiyatı: 15.270,00 TL

Alice Genç Odası Takımı Fiyatı: 19.770,00 TL

Alice Genç Odası Takımı Fiyatı: 17.080,00 TL

Gold Genç Odası Takımı Fiyatı: 21.660,00 TL

Palet Genç Odası Takımı Fiyatı: 20.960,00 TL

Lauren Genç Odası Takımı Fiyatı: 15.770,00 TL

Online olarak İstikbal genç odası takımı almak için tıklayın

2024 İstikbal Yatak Odası takımlarının fiyatları için tıklayın

gfl

Merhabalar, ben Volkan. Güncelfiyatlistesi.com.tr sitesini merak edilen ürün ve hizmetlerin en güncel fiyatlarına kolaylıkla erişebilmeniz merak ettiğiniz tüm soru ve sorunlara yanıt bulabilmeniz için faaliyete geçirdim. İnşaat malzemeleri, araba fiyatları, alkol fiyatları v.b. bir çok ürün ve hizmetin güncel fiyatlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Merak ettiğiniz hizmet ve ürün adını arama kısmına yazarak en güncel fiyatlarını görebilir bilgi sahibi olabilirsiniz. 2023 güncel fiyat listeleri için ilk adresiniz kesinlikle guncelfiyatlistesi.com.tr olmalıdır. Bunun yanı sıra büyük markaların her şehirdeki bayilerinin iletişim bilgilerini de sizler için paylaşıyor olacağız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu