Eğitim

2024 Kastamonu Kreş Fiyatları ve Kastamonu Anaokulu Fiyatları

2024 Kastamonu kreş fiyatları ve Kastamonu anaokulu fiyatları, kurumlar tarafından belirlendi. Eğitim kalitesi, sunulan hizmetler ve olanaklara göre farklılaşan Kastamonu Kreş fiyatları ve Kastamonu anaokulu fiyatları, 2024 yılı rakamları belirlendi. Kuruma göre farklılaşan rakamlarda belirleyici etkenler eğitim kalitesi ve sunulan imkanlar olmuştur.

Anaokulu Nedir?

“Anaokulu” ifadesi genellikle ilköğretimden önceki tüm okul deneyimlerine atfen kullanılsa da, tam anlamıyla anaokulu, kendisinden önceki eğitim düzeyi içinde yalnızca bir aşamadır.

Çocuğun bu okula başlama yaşı ortalama 2 ile 6 yaş arasındadır, ancak bu ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Birçok yerde zorunlu olsa da nihai hedefi ilkokula hazırlık okulu değil, daha çok ilkokula hazırlıktır. Oyunlar, deneyimler, etkinlikler ve anlatım yoluyla kapsamlı gelişim.

Başlangıç ​​Düzeyi, örgün eğitim sisteminin 45 gün ile 6 yaş arasındaki çocuklara sunduğu, üçer yıllık iki devre şeklinde düzenlenen eğitim hizmetleri bütününe verilen addır. İlk döngü Anaokulu olarak adlandırılır ve emzirme bölümlerindeki (bir yaşından küçük bebekler), yürüteçler (bir ila iki yaş arası) ve iki yaş odasındaki çocukların eğitimini içerir. Üç, dört ve beş yıllık odalardan oluşan döngüye (düzeydeki eğitimcilerin bu terimle ilgili çekincelerine rağmen ikincisi genellikle anaokulu da denir) doğru bir şekilde Anaokulu denir.

Bununla birlikte, birçok ülkede, küçük çocuklar için örgün eğitimin başlangıcından beri var olmasına rağmen, son zamanlarda, alanda büyüyen akademik üretimin sağlamlaştırılması olarak Anaokulu adıyla örtüşme eğilimi olmuştur. Erken çocukluk eğitiminin yerini alır, okuldaki bu ilk yılları en iyi tanımlar.

Kreşlerde ve Anaokullarında yapılan her şey iz bırakan bir büyüme fırsatıdır. Böylece daha fazlasını bilme arzusu, yeni şeyler öğrenme merakı, çalışma zevki, kalıcı olmak üzere çocukların hayatlarına giriyor.

Kreşlerde ve anaokullarında çocuklar kendi yaşlarındaki diğer çocuklarla “sosyalleşmeye” başlar ve büyümelerine ve esenliklerine yardımcı olacak beceriler geliştirirler. Kastamonu kreşler ve Kastamonu anaokulları bu konuda oldukça iyi bir yol kat ederek çok kaliteli eğitim seviyesine ulaşmışlardır.

Kastamonu Kreşler ve Anaokullarının Önemi

“Anaokulu ve nedir” sorusunun cevabını zaten biliyor olsanız da, çocukların anaokuluna ve kreşe gitmesinin neden önerildiğini bilmek de önemlidir. Çocukların çevrelerini keşfetmeleri, akranlarıyla olan sosyal ilişkileri ve eğitimcilerin refakatinde özerklik kazanmaya başladıkları yer anaokuludur.

Oyunlar, didaktik rehberler ve farklı zihinsel çeviklik ve motor beceri egzersizleri yoluyla bebeğin fiziksel, zihinsel ve duygusal gelişiminin yaşına uygun bir şekilde teşvik edildiği, çocuğun yaşamında yeni bir aşamadır.

Kastamonu Kreşler ve Anaokullarının Çocuklara Faydaları

 • Kendi başlarına bir şeyler yapmayı ve karar vermeyi öğrenirler.
 • Yeni iletişim araçları edinirler.
 • Yeni beceriler ve yetenekler geliştirirler.
 • Nihai olarak ilkokula başlamaları için hazırlanırlar.

Aileler seçim yaparken aynı zamanda Kastamonu kreş fiyatları ve Kastamonu anaokulu fiyatları konusunda de araştırmalar yapmaktadırlar. Bizler de 2024 Kastamonu kreş fiyatları ve Kastamonu anaokulu fiyatları hakkında meraklarınızı giderebilmek için araştırma yaparak sizleri bilgilendirmek istedik.

2024 Kastamonu Kreş Fiyatları ve Kastamonu Anaokulu Fiyatları

Şimdi hep beraber 2024 Kastamonu kreş fiyatları ve Kastamonu anaokulu fiyatları listesini inceleyebiliriz. Belirtilen fiyat listesi internetten araştırılarak bilgi alınan tahmini fiyat listesidir. Kesin ve net fiyatlar değildir. En net ve doğru fiyatlar için tavsiyemiz listedeki kreş ve anaokullarını aramanızı tavsiye ederiz. Tekrar belirtelim Kastamonu kreş fiyatları ve Kastamonu anaokulu fiyatları listesinde yer alan fiyatlar tahmini fiyat listesidir.

Kastamonu Özel Kreş ve Anaokulları Fiyatları

Kastamonu’da bulunan özel kreşler ve anaokulları listesi araştırmalarımız sonucunda bulabildiğimiz kreş ve anaokullarının fiyat listesi

 • ÖZ BİLGE ÇOCUK ANAOKULU, (Merkez / KASTAMONU)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti,
 • ÖZEL YEŞİL DOĞA ANAOKULU, (Merkez / KASTAMONU)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti,
 • EYMEN CAN ANAOKULU, (Merkez / KASTAMONU)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti,
 • ÖZEL İLKADIM KREŞİ, (Merkez / KASTAMONU)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti,
 • HAYAL DÜNYASI KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ, (Merkez / KASTAMONU)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti,
 • BEYAZ MELEKLER KREŞİ, (Merkez / KASTAMONU)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti,
 • MİNİK ELLER KREŞİ, (Merkez / KASTAMONU)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti,
 • GÜL BAHÇE ANAOKULU, (Merkez / KASTAMONU)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti,
 • HALİME ÇAVUŞ ÖZEL EĞİTİM ANAOKULU, (Merkez / KASTAMONU)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti,
 • ÖZEL RENGARENK GÜNDÜZ BAKIMEVİ, (Merkez / KASTAMONU)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti,
 • MİNİK MUCİTLER KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ, (Merkez / KASTAMONU)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti,
 • PAPATYA ANAOKULU, (Merkez / KASTAMONU)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti,
 • ÖZEL BAHÇEŞEHİR KASTAMONU ANAOKULU, (Merkez / KASTAMONU)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti,
 • MAB AKADEMİ ANAOKULU, (Merkez / KASTAMONU)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti,

Kastamonu Özel Kreş ve Anaokulları Listesi

Kastamonu’da bulunan özel kreşler ve anaokulları listesi araştırmalarımız sonucunda bulabildiğimiz kreş ve anaokullarından oluşan bir listedir. Bunların henüz aktif olarak hizmet verip vermediği hakkında net bilgiye sahip değiliz. Merak ettiğiniz kreşe Google üzerinden arama yaparak numaralarından ulaşabilirsiniz.

 • ÖZ BİLGE ÇOCUK ANAOKULU, (Merkez / KASTAMONU)  
 • ÖZEL YEŞİL DOĞA ANAOKULU, (Merkez / KASTAMONU)  
 • EYMEN CAN ANAOKULU, (Merkez / KASTAMONU)  
 • ÖZEL İLKADIM KREŞİ, (Merkez / KASTAMONU)  
 • HAYAL DÜNYASI KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ, (Merkez / KASTAMONU)  
 • BEYAZ MELEKLER KREŞİ, (Merkez / KASTAMONU)  
 • MİNİK ELLER KREŞİ, (Merkez / KASTAMONU)  
 • GÜL BAHÇE ANAOKULU, (Merkez / KASTAMONU)  
 • HALİME ÇAVUŞ ÖZEL EĞİTİM ANAOKULU, (Merkez / KASTAMONU)  
 • ÖZEL RENGARENK GÜNDÜZ BAKIMEVİ, (Merkez / KASTAMONU)  
 • MİNİK MUCİTLER KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ, (Merkez / KASTAMONU)  
 • PAPATYA ANAOKULU, (Merkez / KASTAMONU)  
 • ÖZEL BAHÇEŞEHİR KASTAMONU ANAOKULU, (Merkez / KASTAMONU)  
 • MAB AKADEMİ ANAOKULU, (Merkez / KASTAMONU)

Kastamonu’daki kreşler ve Kastamonu’daki Anaokulları Hakkında Merak Edilenler

2024 Kastamonu Anaokulu Fiyatları Ne Kadardır?

2024 Kastamonu anaokulu fiyatları aylık 1500-4000 TL arasında değişmektedir

2024 Kastamonu Kreş Fiyatları Ne Kadardır?

2024 Kastamonu kreş fiyatları aylık 1500-4000 TL arasında değişmektedir

Not: Sitemizde belirtilen fiyatlar internet aramaları sonucunda ulaşılan fiyatlardır. Fiyatların doğruluğunu teyit etmek için bahsi geçen kurumlarla iletişime geçerek bilgi almanız gerekmektedir. Kesin ve net fiyatlar kurum tarafından belirlenip kurum tarafından sizlerle paylaşılabilir.

Diğer illerde bulunan Kreş ve Anaokulları hakkında bilgi sahibi olmak için Kreş ve Anaokulları konumuzu da inceleyebilirsiniz.

gfl

Merhabalar, ben Volkan. Güncelfiyatlistesi.com.tr sitesini merak edilen ürün ve hizmetlerin en güncel fiyatlarına kolaylıkla erişebilmeniz merak ettiğiniz tüm soru ve sorunlara yanıt bulabilmeniz için faaliyete geçirdim. İnşaat malzemeleri, araba fiyatları, alkol fiyatları v.b. bir çok ürün ve hizmetin güncel fiyatlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Merak ettiğiniz hizmet ve ürün adını arama kısmına yazarak en güncel fiyatlarını görebilir bilgi sahibi olabilirsiniz. 2023 güncel fiyat listeleri için ilk adresiniz kesinlikle guncelfiyatlistesi.com.tr olmalıdır. Bunun yanı sıra büyük markaların her şehirdeki bayilerinin iletişim bilgilerini de sizler için paylaşıyor olacağız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu