Gıda Fiyatları

2024 Köfteci Ramiz Menü Fiyatları

Köfteci Ramiz Menü Fiyatları

Köfte severler için bu yazımızda 2024 Köfteci Ramiz menü fiyatlarına yer verdik. Online siparişle Köfteci Ramiz menüleri istenir mi? Menülerde neler var? Köfteci Ramiz menü fiyatları ne kadar?

Köfteci Ramiz’in Hikayesi

20. yüzyılın hemen başında Makedonya’nın Prilepe şehrinde dünyaya gelen iki öksüz erkek kardeşle başlayan köfte hikayesi daha sonra ülkemizde kendine yer bulmuş. Babaları Balkan Savaşı’nda esir düşmüş ve annelerini çocuk denecek yaşta kaybeden bu iki kardeş, onları büyüten babaanneleriyle birlikte Türkiye’ye göç etmiştir. Burada çeşitli lokantalarda çalışarak mesleklerini geliştirmişler. Makedonya’da sokak satıcılarının yaptığına benzer bir tür ızgara köfteyi geliştirme fırsatı bulmuşlar ve Akhisar’da kendilerine limon sandığından sandalyeleri olan küçük bir dükkân açarak hizmet vermeye başlamışlar.

Tamamen dana etinden mamul, sadece tuz ve soğandan oluşan ve yiyenlerin damağında safi et tadı bırakan bu köftenin altına, kepekli pideyi tereyağında kızartıp doğrayarak yastık yapmışlar. Izgara edilmiş yeşil biber ve domateslerle sunulduğunda ortaya çok güzel lezzetler çıkmıştır. 

Ömrü boyunca ortaya çıkardığı bu lezzeti ülkeye duyurmak adına çalışan Köfteci Ramiz, 1970 yılında vefat etmiş. Babalarını kaybeden kardeşler dört elle babalarınsan kalan mirasa sarılmış ve ondan teslim aldıkları bayrağı bugüne kadar getirmiş. 

Kardeşler, 2000 yılında, Akhisar Merkez Çarşı içindeki dükkânlarından başka İstanbul-İzmir kara yolu üzerinde şube açarak markanın yayılmasına öncülük etmiş, kısa sürede dönemin ünlü siyasetçileri, sporcuları, sanatçıları ve Ramiz’in yetmiş küsur yıllık ününü duyanların ziyaret ettiği mekanı kurmuşlardır.

Ayrıca, 2006 yılından itibaren gelen ısrarlı franchising tekliflerinin içinden uygun olanlarını değerlendirmeye almış, Ramiz prensipleriyle çalıştırılan restoranlar sayesinde bu lezzeti daha da ulaşılır kılmışlardır.

Bugün, yeni elemanların yetiştiği Türkiye genelindeki tüm Ramiz restoranlarında satılan ürünler soğuk zincirle Akhisar’dan taşınmakta olup üretimden satışa her bir adım sürekli denetlenmekte ve standartların her noktada aynı kalması sağlanmaktadır. 

2024-Kofteci-Ramiz-Menu-Fiyatlari
Köfteci Ramiz Menü Fiyatları

Köfteci Ramiz Menüleri

Köfteci Ramiz kendini köfte ile duyurmuştur. Birçok farklı menü çeşidi ile de farklı alternatfiler sunmaya çalışmıştır. Farklı farklı lezzetlerde sunarak farklı kitlelerin damak zevkine uygun menüler hazırlamışlardır. İşte Köfteci Ramiz menüleri;

Kırmızı Et Ürünleri

– Ramiz Köfte

– Yoğurtlu Ramiz Köfte

– Kaşarlı Ramiz Köfte

– Karışık Ramiz Köfte

– Kırmızı Karışık Izgara

– Ramiz Spesiyal

– Bonfile

– Antrikot

– Kasap Köfte

– Balkan Köfte

– Ramiz Döner

– Ramiz Pilav Üstü Döner

– Ramiz İskender Döner

– Rumeli Sucuğu

– Ramburger

Beyaz Et Ürünleri

– Piliç Izgara

– Soslu Piliç

– Acı Soslu Piliç

– Kekik Soslu Piliç

– Light Fileto Piliç

– Çıtır Piliç

– Kaşarlı Piliç Köfte

– Ekmek Arası Piliç Izgara

Bunların yanında menülerin arasında yan ürünler, salatalar ve tatlılarda yer almaktadır.

ramiz
2024 Köfteci Ramiz Menü Fiyatları

Köfteci Ramiz Menü Fiyatları

Güncellenen rakamlar sonrası Köfteci Ramiz Menü fiyatları ile sizlerleyiz. Birçok köfte sever, bu menülerin fiyatlarını araştırmakta ve kendine uygun menü seçmek için fiyatları öğrenmeye çalışmaktadır. Online olarak ta yemek uygulaması üzerinden sipariş verebilirsiniz.

İşte bazı menüler ve fiyatları;

MenüÜrünFiyat
KöftelerRamiz Köfte149,95 TL
KöftelerRamiz Kaşarlı Köfte149,95 TL
KöftelerYoğurtlu Ramiz Köfte159,95 TL
KöftelerKarışık Ramiz Köfte149,95 TL
KöftelerKasap Köfte169,95 TL
IzgaralarIzgara Piliç129,00 TL
IzgaralarSoslu Piliç129,00 TL
IzgaralarAcı Soslu Piliç129,00 TL
IzgaralarKekik Soslu Piliç129,00 TL
IzgaralarKöri Soslu Piliç129,00 TL
IzgaralarBarbekü Soslu Piliç129,00 TL
IzgaralarÇıtır Piliç129,00 TL
IzgaralarRamiz Spesiyal269,95 TL
IzgaralarIzgara Sucuk159,95 TL
IzgaralarDana Antrikot249,95 TL
IzgaralarKırmızı Karışık Izgara249,95 TL
MenülerRamiz Köfte Menü176,95 TL
MenülerKasap Köfte Menü196,95 TL
MenülerSoslu Piliç Menü156,00 TL
MenülerEkmek Arası Menü106,95 TL
BurgerlerRamburger120,00 TL
Ekmek Arası ÜrünlerEkmek Arası Ramiz Köfte79,95 TL
Ekmek Arası ÜrünlerEkmek Arası Izgara Piliç74,95 TL
Ekmek Arası ÜrünlerEkmek Arası Izgara Sucuk79,95 TL
Çocuk MenüleriÇocuk Ramiz Köfte120,00 TL
Çocuk MenüleriÇocuk Ramiz Köfte Menü140,00 TL
TatlılarKemalpaşa Tatlısı40,00 TL
Tatlılarİrmik Helvası40,00 TL
TatlılarFırın Sütlaç40,00 TL
Köfteci Ramiz Menü Fiyatları

2024 Big Chefs Menü fiyatları için tıklayın.

gfl

Merhabalar, ben Volkan. Güncelfiyatlistesi.com.tr sitesini merak edilen ürün ve hizmetlerin en güncel fiyatlarına kolaylıkla erişebilmeniz merak ettiğiniz tüm soru ve sorunlara yanıt bulabilmeniz için faaliyete geçirdim. İnşaat malzemeleri, araba fiyatları, alkol fiyatları v.b. bir çok ürün ve hizmetin güncel fiyatlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Merak ettiğiniz hizmet ve ürün adını arama kısmına yazarak en güncel fiyatlarını görebilir bilgi sahibi olabilirsiniz. 2023 güncel fiyat listeleri için ilk adresiniz kesinlikle guncelfiyatlistesi.com.tr olmalıdır. Bunun yanı sıra büyük markaların her şehirdeki bayilerinin iletişim bilgilerini de sizler için paylaşıyor olacağız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu