İnşaat Fiyatları

2024 Marshall Boya Fiyatları

Evini veya işyerini boyatmak isteyenler dikkat. 2024 Marshall boya fiyatları ile sizlerleyiz. İç cephe ve dış cephe ayrı ayrı olmak üzere seçenekler sunan Marshall, ülkemizde en çok tercih edilen boya markalarındandır. Peki 2024 Marshall boya fiyatları ne kadar oldu? Marshall iç cephe boya fiyatları ne kadar? Marshall dış cephe boya fiyatları ne kadar? Hangi seçenekler var?

Marshall Boya Hakkında?

Ülkemizde uzun yıllardır boya denince akla gelen markalardan bir tanesidir. Canlı renkleri, kaliteli boyaları ve birçok farklı seçeneğiyle ülkemizde milyonların beğenisini kazanan bir markadır. Sıradan boya markalarında göre daha yükse bir şekilde karşımıza çıkan Marshall boya fiyatları, farklı ölçülerde farklı fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Uzun ömürlü olması, ekonomik açıdan daha uygun olmasına imkan sağlamıştır. Genel olarak iki başlık altında ele almak mümkündür. Bunlar iç cephe ve dış cephe şeklinde;

2024-Marshall-Boya-Fiyatlari
Marshall Boya Fiyatları

Marshall İç Cephe

İç cephede gerek boya gerek boya öncesi gerekse de boya sonrası farklı seçeneklerle daha güzel ve daha özel bir zemine fırsat doğmuştur. İç cephede uygulanabilecek Marshall ürünleri şu şekildedir;

– Geçiş Astarı

– İzolasyon Astarı

– Panel Kapı Boyası

– Enamel Antipas

– Macun İç Cephe

– Saten Alçı Astarı

– Tavan Boyası

– Plastik Boya

– Silikonlu Boya

– Sentetik Astar

Bunlarla beraber dış cephe de farklı alternatifler bulunmaktadır. Bizlerde bu yazımızda iç cephede en çok kullanılan ürünler olan plastik boya, silikonlu boya ve tavan boyası üzerinde duracağız ve bu boyaların özellikleri ile beraber fiyatlarını sizlerle paylaşacağız.

Marshall-Boya-Fiyatlari
2024 Marshall Boya Fiyatları

Marshall Boya Fiyatları

2024 Marshall boya fiyatları belli oldu. Farklı ölçülerde ve farklı özelliklerde ürünler satışa sunulmaktadır. Bu da Marshall boya fiyatlarının birbirinden farklı olmasına neden olmuştur. İşte o fiyatlardan bazıları;

ÜrünÖlçüFiyat Aralığı
Silikonlu İç Cephe7,5 Litre780,00 TL – 830,00 TL Arası
Silikonlu İç Cephe15 litre1.000,00 TL – 1.200,00 TL Arası
Plastik Mat7,5 Litre590,00 TL – 620,00 TL Arası
Plastik Mat15 litre900,00 TL – 1.200,00 TL Arası
Tavan Boyası10,5 Litre320,00 TL – 350,00 TL Arası
Marshall Boya Fiyatları

Not: Yukarıdaki fiyatlar mağazadan mağazaya değişiklik gösterebiliyor. Yukarıda ortalama fiyatlardan bahsettik. Bunun yanında boyanın özelliğine göre fiyatlarda değişiklikler söz konusu olabilir. Size en yakın Marshall boya satan mağazaya ulaşmak ve evinize ne kadar boya gideceğini hesaplamak için tıklayın.

Silikonlu Boya Özellikleri

İç cephe boyasında en çok kullanılan boyalardan bir tanesi de silikonlu boyalardır. Bu yüzde Marshall, silikonlu boya alanında da önemli başarılara imza atmıştır. Temizlenebilen yüzeye sahip olan silikonlu boyalarda başlıca özellikler şu şekildedir;

Su bazlı, Silikonlu, özel mat, silinebilir, rahatsız edici kokusu olmayan, zamanla renk değişimi yapmayan, sararmayan, mükemmel kapama ve iyi yapışma özelliğine sahip olan, uygulaması kolay yüksek kaliteli iç mekan duvar boyasıdır.
Mükemmel silinebilme özelliği ve mükemmel matlık seviyesi ile üstün kaliteye sahiptir.

Ürün Özellikleri

– RAHAT UYGULAMA

– YÜZEY HATALARINI GİZLER

– YÜKSEK RENK DAYANIMI

– YÜKSEK ÖRTÜCÜLÜK

– UZUN ÖMÜRLÜ

– DÜŞÜK KOKU

– HIZLI KURUYAN

– LEKE DAYANIMLI

– ULTRA YAPIŞMA

– EŞSİZ KREMSİ DOKU

– SİLİNEBİLİR

– SU BAZLI

– MAKİNEDE RENKLENDİRİLEBİLEN BEYAZ

Uygulama Açıklaması

Alt yüzey işlemleri tamamlanmış (macun ve astar uygulanmış) temiz, kuru ve düzgün yüzeylere uygulanmalıdır. İnceltme oranına göre inceltilip, karıştırılarak homojen hale getirilmelidir. Silikonlu Özel Mat min. 2 kat halinde rulo ile uygulanır. Uygulamada rulo hareketlerinin tek yöne doğru olmasına dikkat edilmelidir. Uygulama katları arasında yaz ve kış farkına göre 2-4 saat beklenmelidir. Kestirmelerde bindirme yapılmamasına özen gösterilmelidir.

Plastik Boya

İç cephelerin vazgeçilmez boyalarından biri de plastik boyalardır. Marshall plastik mat boya; su bazlı, yüksek kapama ve mükemmel beyazlığa sahip, kolay uygulanabilen, iyi yapışma özelliğine sahip, son kat, mat iç cephe duvar boyasıdır.

– SU BAZLI

– MAKİNEDE RENKLENDİRİLEBİLEN BEYAZ

– YÜKSEK KAPLAMA ALANI

– YÜZEY HATALARINI GİZLER

– UZUN ÖMÜRLÜ

– DÜŞÜK KOKU

Uygulama Açıklaması

Uygulama yapılacak yüzeydeki kir ve tozlar mekanik yollarla yüzeyden uzaklaştırılmalıdır. Yüksek boya performansının sağlanabilmesi için alt yüzey önemlidir. Düzgün ve pürüzsüz yüzey elde etmek için, ince sıvalardaki bozukluklar, lokal veya komple macunlama veya alçı-macunlama yapılarak giderilebilir. Macun kuruduktan sonra zımparalanmalı ve tozlar yüzeyden uzaklaştırılmalıdır. Saten Alçı Astarı çok ince 1 kat olarak, yüzeyde film bırakmasına izin vermeyecek şekilde uygulanmalıdır Astar kat uygulamalarından 24 saat sonra PLASTİK MAT yüzey durumuna göre en az 2 kat uygulanmalıdır.
Son kat boyada azami kapatıcılık için, inceltme oranlarına, katlar arası bekleme sürelerine, uygun astar kullanımına özen gösterilmelidir.

Tavan Boyası

Su Bazlı, İyi kapama ve mükemmel beyazlığa sahip, nefes alabilen, kolay uygulanabilen, tavan boyamasında kullanılmak üzere özel olarak formüle edilmiş ve geliştirilmiştir.

– RAHAT UYGULAMA

– UZUN SÜRELI BEYAZLIK

– DÜŞÜK KOKU

– HIZLI KURUYAN

– SU BAZLI

Uygulama Açıklaması

Alt yüzey işlemleri tamamlanmış (macun ve astar uygulanmış) temiz, kuru ve düzgün yüzeylere uygulanmalıdır. İnceltme oranına göre inceltilip, karıştırılarak homojen hale getirilmelidir. TAVAN BOYASI min. 2 kat halinde rulo ile uygulanır. Uygulamada rulo hareketlerinin tek yöne doğru olmasına dikkat edilmelidir. Uygulama katları arasında yaz ve kış farkına göre 2-4 saat beklenmelidir.

2024 akrilik boya fiyatları için tıklayın.

gfl

Merhabalar, ben Volkan. Güncelfiyatlistesi.com.tr sitesini merak edilen ürün ve hizmetlerin en güncel fiyatlarına kolaylıkla erişebilmeniz merak ettiğiniz tüm soru ve sorunlara yanıt bulabilmeniz için faaliyete geçirdim. İnşaat malzemeleri, araba fiyatları, alkol fiyatları v.b. bir çok ürün ve hizmetin güncel fiyatlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Merak ettiğiniz hizmet ve ürün adını arama kısmına yazarak en güncel fiyatlarını görebilir bilgi sahibi olabilirsiniz. 2023 güncel fiyat listeleri için ilk adresiniz kesinlikle guncelfiyatlistesi.com.tr olmalıdır. Bunun yanı sıra büyük markaların her şehirdeki bayilerinin iletişim bilgilerini de sizler için paylaşıyor olacağız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu