Eğitim

2024 Nevşehir Kreş Fiyatları ve Nevşehir Anaokulu Fiyatları

Nevşehir’de yaşayan vatandaşların merak ettiği 2024 Nevşehir kreş fiyatları ve Nevşehir anaokulu fiyatları, belli oldu. Aile bütçesine uygun kreşlere çocuğunu göndermek isteyen aileler, hem çocuğunuzun yalnız kalmamasına hem de kaliteli eğitim alarak keyifli vakit geçirmesine imkan sağlayacak.

Anaokulu Nedir?

“Anaokulu” ifadesi genellikle ilköğretimden önceki tüm okul deneyimlerine atfen kullanılsa da, tam anlamıyla anaokulu, kendisinden önceki eğitim düzeyi içinde yalnızca bir aşamadır.

Çocuğun bu okula başlama yaşı ortalama 2 ile 6 yaş arasındadır, ancak bu ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Birçok yerde zorunlu olsa da nihai hedefi ilkokula hazırlık okulu değil, daha çok ilkokula hazırlıktır. Oyunlar, deneyimler, etkinlikler ve anlatım yoluyla kapsamlı gelişim.

Başlangıç ​​Düzeyi, örgün eğitim sisteminin 45 gün ile 6 yaş arasındaki çocuklara sunduğu, üçer yıllık iki devre şeklinde düzenlenen eğitim hizmetleri bütününe verilen addır. İlk döngü Anaokulu olarak adlandırılır ve emzirme bölümlerindeki (bir yaşından küçük bebekler), yürüteçler (bir ila iki yaş arası) ve iki yaş odasındaki çocukların eğitimini içerir. Üç, dört ve beş yıllık odalardan oluşan döngüye (düzeydeki eğitimcilerin bu terimle ilgili çekincelerine rağmen ikincisi genellikle anaokulu da denir) doğru bir şekilde Anaokulu denir.

Bununla birlikte, birçok ülkede, küçük çocuklar için örgün eğitimin başlangıcından beri var olmasına rağmen, son zamanlarda, alanda büyüyen akademik üretimin sağlamlaştırılması olarak Anaokulu adıyla örtüşme eğilimi olmuştur. Erken çocukluk eğitiminin yerini alır, okuldaki bu ilk yılları en iyi tanımlar.

Kreşlerde ve Anaokullarında yapılan her şey iz bırakan bir büyüme fırsatıdır. Böylece daha fazlasını bilme arzusu, yeni şeyler öğrenme merakı, çalışma zevki, kalıcı olmak üzere çocukların hayatlarına giriyor.

Kreşlerde ve anaokullarında çocuklar kendi yaşlarındaki diğer çocuklarla “sosyalleşmeye” başlar ve büyümelerine ve esenliklerine yardımcı olacak beceriler geliştirirler. Nevşehir kreşler ve Nevşehir anaokulları bu konuda oldukça iyi bir yol kat ederek çok kaliteli eğitim seviyesine ulaşmışlardır.

Nevşehir Kreşler ve Anaokullarının Önemi

“Anaokulu ve nedir” sorusunun cevabını zaten biliyor olsanız da, çocukların anaokuluna ve kreşe gitmesinin neden önerildiğini bilmek de önemlidir. Çocukların çevrelerini keşfetmeleri, akranlarıyla olan sosyal ilişkileri ve eğitimcilerin refakatinde özerklik kazanmaya başladıkları yer anaokuludur.

Oyunlar, didaktik rehberler ve farklı zihinsel çeviklik ve motor beceri egzersizleri yoluyla bebeğin fiziksel, zihinsel ve duygusal gelişiminin yaşına uygun bir şekilde teşvik edildiği, çocuğun yaşamında yeni bir aşamadır.

Nevşehir Kreşler ve Anaokullarının Çocuklara Faydaları

 • Kendi başlarına bir şeyler yapmayı ve karar vermeyi öğrenirler.
 • Yeni iletişim araçları edinirler.
 • Yeni beceriler ve yetenekler geliştirirler.
 • Nihai olarak ilkokula başlamaları için hazırlanırlar.

Aileler seçim yaparken aynı zamanda Nevşehir kreş fiyatları ve Nevşehir anaokulu fiyatları konusunda de araştırmalar yapmaktadırlar. Bizler de 2024 Nevşehir kreş fiyatları ve Nevşehir anaokulu fiyatları hakkında meraklarınızı giderebilmek için araştırma yaparak sizleri bilgilendirmek istedik.

2024 Nevşehir Kreş Fiyatları ve Nevşehir Anaokulu Fiyatları

Şimdi hep beraber 2024 Nevşehir kreş fiyatları ve Nevşehir anaokulu fiyatları listesini inceleyebiliriz. Belirtilen fiyat listesi internetten araştırılarak bilgi alınan tahmini fiyat listesidir. Kesin ve net fiyatlar değildir. En net ve doğru fiyatlar için tavsiyemiz listedeki kreş ve anaokullarını aramanızı tavsiye ederiz. Tekrar belirtelim Nevşehir kreş fiyatları ve Nevşehir anaokulu fiyatları listesinde yer alan fiyatlar tahmini fiyat listesidir.

Nevşehir Özel Kreş ve Anaokulları Fiyatları

Nevşehir’de bulunan özel kreşler ve anaokulları listesi araştırmalarımız sonucunda bulabildiğimiz kreş ve anaokullarının fiyat listesi

 • ÖZEL SAFA VAKFI ANAOKULU, (Derinkuyu / NEVŞEHİR)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti,
 • NEVŞEHİR DOĞA ANAOKULU, (Merkez / NEVŞEHİR)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti,
 • ÖZEL KANGURU KREŞ ANAOKULU, (Merkez / NEVŞEHİR)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti,
 • DOĞA KOLEJİ, (Merkez / NEVŞEHİR)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti,
 • NEVŞEHİR BEYAZ ZAMBAK ANAOKULU, (Merkez / NEVŞEHİR)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti,
 • ÖZEL İBRAHİM CAN BEYAZ ZAMBAK ANAOKULU, (Ürgüp / NEVŞEHİR)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti,
 • ÖZEL KARDELEN ANAOKULU, (Merkez / NEVŞEHİR)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti,
 • ÖZEL SAFA KELEBEK ANAOKULU, (Merkez / NEVŞEHİR)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti,
 • ÖZEL ALTINYILDIZ ANAOKULU, (Merkez / NEVŞEHİR)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti,
 • YUMURCAK ANA YÜREĞİ KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIM EVİ, (Merkez / NEVŞEHİR)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti,
 • DIAMOND KIDS-ÖZEL NEVŞEHİR KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIM EVİ, (Merkez / NEVŞEHİR)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti,
 • YUMURCAK ANAOKULU, (Merkez / NEVŞEHİR)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti,
 • NEVŞEHİR ÖZEL NEŞE ERBERK ANAOKULU, (Merkez / NEVŞEHİR)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti,
 • NEVŞEHİR MONTESSORI AKADEMİ, (Merkez / NEVŞEHİR)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti,

Nevşehir Özel Kreş ve Anaokulları Listesi

Nevşehir’de bulunan özel kreşler ve anaokulları listesi araştırmalarımız sonucunda bulabildiğimiz kreş ve anaokullarından oluşan bir listedir. Bunların henüz aktif olarak hizmet verip vermediği hakkında net bilgiye sahip değiliz. Merak ettiğiniz kreşe Google üzerinden arama yaparak numaralarından ulaşabilirsiniz.

 • ÖZEL SAFA VAKFI ANAOKULU, (Derinkuyu / NEVŞEHİR)  
 • NEVŞEHİR DOĞA ANAOKULU, (Merkez / NEVŞEHİR)  
 • ÖZEL KANGURU KREŞ ANAOKULU, (Merkez / NEVŞEHİR)  
 • DOĞA KOLEJİ, (Merkez / NEVŞEHİR)  
 • NEVŞEHİR BEYAZ ZAMBAK ANAOKULU, (Merkez / NEVŞEHİR)  
 • ÖZEL İBRAHİM CAN BEYAZ ZAMBAK ANAOKULU, (Ürgüp / NEVŞEHİR)  
 • ÖZEL KARDELEN ANAOKULU, (Merkez / NEVŞEHİR)  
 • ÖZEL SAFA KELEBEK ANAOKULU, (Merkez / NEVŞEHİR)  
 • ÖZEL ALTINYILDIZ ANAOKULU, (Merkez / NEVŞEHİR)  
 • YUMURCAK ANA YÜREĞİ KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIM EVİ, (Merkez / NEVŞEHİR)  
 • DIAMOND KIDS-ÖZEL NEVŞEHİR KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIM EVİ, (Merkez / NEVŞEHİR)  
 • YUMURCAK ANAOKULU, (Merkez / NEVŞEHİR)  
 • NEVŞEHİR ÖZEL NEŞE ERBERK ANAOKULU, (Merkez / NEVŞEHİR)  
 • NEVŞEHİR MONTESSORI AKADEMİ, (Merkez / NEVŞEHİR)

Nevşehir’deki kreşler ve Nevşehir’deki Anaokulları Hakkında Merak Edilenler

2024 Nevşehir Anaokulu Fiyatları Ne Kadardır?

2024 Nevşehir anaokulu fiyatları aylık 1500-4000 TL arasında değişmektedir

2024 Nevşehir Kreş Fiyatları Ne Kadardır?

2024 Nevşehir kreş fiyatları aylık 1500-4000 TL arasında değişmektedir

Not: Sitemizde belirtilen fiyatlar internet aramaları sonucunda ulaşılan fiyatlardır. Fiyatların doğruluğunu teyit etmek için bahsi geçen kurumlarla iletişime geçerek bilgi almanız gerekmektedir. Kesin ve net fiyatlar kurum tarafından belirlenip kurum tarafından sizlerle paylaşılabilir.

Diğer illerde bulunan Kreş ve Anaokulları hakkında bilgi sahibi olmak için Kreş ve Anaokulları konumuzu da inceleyebilirsiniz.

gfl

Merhabalar, ben Volkan. Güncelfiyatlistesi.com.tr sitesini merak edilen ürün ve hizmetlerin en güncel fiyatlarına kolaylıkla erişebilmeniz merak ettiğiniz tüm soru ve sorunlara yanıt bulabilmeniz için faaliyete geçirdim. İnşaat malzemeleri, araba fiyatları, alkol fiyatları v.b. bir çok ürün ve hizmetin güncel fiyatlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Merak ettiğiniz hizmet ve ürün adını arama kısmına yazarak en güncel fiyatlarını görebilir bilgi sahibi olabilirsiniz. 2023 güncel fiyat listeleri için ilk adresiniz kesinlikle guncelfiyatlistesi.com.tr olmalıdır. Bunun yanı sıra büyük markaların her şehirdeki bayilerinin iletişim bilgilerini de sizler için paylaşıyor olacağız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu