Hayvanlar Alemi

2024 Proplan Kedi Maması Fiyatları

Proplan Kedi Maması Fiyatları

Kedi mamaları içerisinde en dikkat çeken konulardan bir tanesi de proplan kedi maması fiyatları olmuştur. Evlerde baktığımız canlıların yemek ihtiyacını karşılamak için girdiğimiz çeşitli arayışlar sonrası karşımıza proplan kedi mamaları çıktı. Peki nedir proplan kedi mamaları? Hangi çeşitleri bulunmaktadır? Proplan kedi maması fiyatları ne kadar?

Kedi Maması Nedir?

Kedi maması, kedilerin sağlıklı ve dengeli bir beslenme sağlamak amacıyla özel olarak formüle edilmiş yiyeceklere verilen genel isimdir. Kediler, etobur hayvanlar oldukları için protein ihtiyaçları daha yüksektir ve kedi mamaları genellikle bu ihtiyacı karşılamak için zengin protein kaynakları içerir.

Kedi mamaları, kedilerin ihtiyaç duyduğu temel besin öğelerini içerir. Protein, yağ, vitaminler, mineraller ve lif gibi besin maddeleri, kedinin sağlıklı bir şekilde büyümesi, enerji seviyelerinin korunması ve genel sağlık durumunun iyileştirilmesi için önemlidir.

Kedi mamaları genellikle kuru mamalar (kroketler) ve konserve mamalar olmak üzere iki farklı formda bulunur. Kuru mamalar, uzun süre dayanabilen ve kolayca saklanabilen bir seçenektir. Konserve mamalar ise daha yüksek su içeriğine sahip olup bazı kediler için daha cazip olabilir.

Kedi mamaları çeşitli markalar tarafından üretilir ve farklı yaş gruplarındaki kedilere, özel ihtiyaçları olanlara veya belirli sağlık sorunları olanlara yönelik çeşitli formüller sunulur. Veterinerler, kedinizin ihtiyaçlarına uygun bir kedi maması seçmeniz konusunda size yardımcı olabilir.

Önemli bir nokta, kedinize sadece kedi maması vermenin önemidir. İnsan yiyecekleri, özellikle bazıları kedi sağlığı için zararlı olabilir, bu yüzden kedinizi sadece ona uygun şekilde formüle edilmiş kedi mamalarıyla beslemeniz önemlidir.

Proplan-Kedi-Mamasi-Fiyatlari
Proplan Kedi Maması Fiyatları

Proplan Kedi Mamaları

Proplan, kedi maması üreten bir markadır. Proplan, Purina’nın bir alt markasıdır ve kedilerin sağlıklı beslenmesine odaklanan bir ürün yelpazesine sahiptir. Proplan kedi maması, farklı yaş gruplarına ve özel ihtiyaçlara yönelik çeşitli formüller sunar.

Proplan kedi maması, genellikle veterinerler tarafından önerilen bir markadır ve kedilerin ihtiyaç duyduğu temel besin öğelerini karşılamayı hedefler. Protein, yağ, vitamin ve mineraller gibi önemli besin maddelerini içeren dengeli bir formülasyona sahiptir.

Proplan, farklı yaş gruplarındaki kediler için özel formüllere sahiptir. Yavru kediler için birinci sınıf protein kaynaklarına ve büyüme dönemlerinde ihtiyaç duyulan diğer besinlere odaklanan yavru kedi maması seçenekleri bulunmaktadır. Yetişkin kediler için ise, sağlıklı bir yaşam sürdürebilmeleri için gerekli olan besinleri içeren formüller sunulur. Ayrıca, yaşlı kediler için de yaşlanma sürecine uygun olarak geliştirilmiş özel bir mamaları bulunmaktadır.

Proplan, aynı zamanda bazı özel ihtiyaçlara yönelik kedi maması seçenekleri de sunar. Örneğin, kilo kontrolü gerektiren kediler için düşük kalorili formüller veya sindirim sorunları yaşayan kediler için hassas sindirim sistemine uygun formüller mevcuttur.

Ancak, kedinizin sağlığı ve beslenme ihtiyaçları konusunda en doğru kararı verebilmek için bir veterinerle görüşmeniz önemlidir. Veterineriniz, kedinizin özel ihtiyaçlarına göre en uygun kedi mamasını önerebilir ve beslenme konusunda size rehberlik edebilir.

2024-Proplan-Kedi-Mamasi-Fiyatlari
2024 Proplan Kedi Maması Fiyatları

2024 Proplan Kedi Maması Fiyatları

Proplan kedi maması fiyatları, farklı şekillerde fiyatlandırılmaktadır. Bu fiyatlandırmadaki en büyük etken paketlerin boyutudur. Ürün miktarı arttıkça fiyatlarda yükselmektedir. Bununla beraber içeriğinde kullanılan malzemeler, proplan kedi mamalarının fiyatlarını belirleyen ayrı bir unsurdur. İşte güncel olarak satılan bazı Proplan kedi maması fiyatları;

Ürün ÇeşidiİçerikGramajFiyat
Sterilised KısırlaştırılmışSomonlu Kedi Maması10 kg1.650 TL
Pro Plan KısırlaştırılmışSomonlu Kuru Kedi Maması3 kg600 TL
Kitten YavruTavuklu Yavru Kedi Maması10 kg1.450 TL
Pro Plan Elegant Derma PlusSomonlu Kedi Maması3 KG600 TL
Original KittenChicken Tavuklu Junior Yavru Kedi Maması 3 kg550 TL
Pro PlanSomonlu Kedi Maması 10 KG1.550 TL
Sterilised KısırlaştırılmışHindili Kısırlaştırılmış Kedi Maması10 KG1.600 TL
Delicate Kuzu Hassas Sindirim Kedi Maması10 KG1.450 TL
Pro Plan SterilisedTavuklu Ve Hindili Kısırlaştırılmış Kedi Maması3 KG600 TL
Sterilised Hindili Tavuklu Kedi Maması1,5 KG350 TL
Pro PlanSomonlu Kedi Maması3 KG600 TL
Pro PlanYavru Kedi Başlangıç Seti (mama, Konserve, Ölçü Kabı, Bakım Rehberi)  350 TL
2024 Proplan Kedi Maması Fiyatları

2024 Omron tansiyon cihazı fiyatları için tıklayın

gfl

Merhabalar, ben Volkan. Güncelfiyatlistesi.com.tr sitesini merak edilen ürün ve hizmetlerin en güncel fiyatlarına kolaylıkla erişebilmeniz merak ettiğiniz tüm soru ve sorunlara yanıt bulabilmeniz için faaliyete geçirdim. İnşaat malzemeleri, araba fiyatları, alkol fiyatları v.b. bir çok ürün ve hizmetin güncel fiyatlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Merak ettiğiniz hizmet ve ürün adını arama kısmına yazarak en güncel fiyatlarını görebilir bilgi sahibi olabilirsiniz. 2023 güncel fiyat listeleri için ilk adresiniz kesinlikle guncelfiyatlistesi.com.tr olmalıdır. Bunun yanı sıra büyük markaların her şehirdeki bayilerinin iletişim bilgilerini de sizler için paylaşıyor olacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu