Elektronik

2024 Volta Elektrikli Bisiklet Fiyatları

Volta elektrikli bisiklet fiyatları, 2024 yılında güncel rakamlarıyla satışa sunulmaya devam ediyor son dönemlerin gözde araçları arasında yer alan elektrikli bisikletler, Volta markasıyla daha eğlenceli daha tutkulu bir hal almıştır. Peki Volta elektrikli bisiklet modelleri hangileridir? Güncel Volta elektrikli bisiklet fiyatları ne kadardır? Volta Elektrikli bisiklet özellikleri nelerdir?

Volta Hakkında

Adını ilk elektrokimyasal pili icat eden İtalyan fizikçi Alessandro Giuseppe Antonio Anastasio Volta’dan alan, Volta Motor dinamik kadrosuyla ekonomik, çevreci ve kaliteli ulaşımın adı olmak için kurulmuştur. Kuruluş yıllarında gerçekleştirilen birçok ödüllü ARGE projesinin ticarileştirilmesi sonucunda ürettiği ürünler çok kısa zamanda tüketicisi tarafından sevilmiş ve Türkiye’nin en çok satılan elektrikli araç markası haline gelmiştir.

Daha verimli, daha çevreci ve daha yüksek performanslı araçlar üretmeyi hedefleyen Volta Motor, bu araçları her zaman tüketicisine daha uygun fiyatla sunabilmeyi kendi felsefesi arasına almıştır. Gümüşova Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan modern entegre üretim tesisi, TÜBİTAK MARTEK Teknoloji Serbest Bölgesi ve Jiangsu Çin Halk Cumhuriyeti’nde ülkenin en kapsamlı elektrikli araç üretimini yapmaktadır.

2024-Volta-Elektrikli-Bisiklet-Fiyatlari
Volta Elektrikli Bisiklet Fiyatları

Volta Elektrikli Bisiklet

Volta, elektrikli bisikletler üreten bir markadır. Volta elektrikli bisikletleri, geleneksel pedal gücüne ek olarak elektrik motoru tarafından desteklenen bisikletlerdir. Bu tür bisikletler, sürücüye ek güç sağlayarak daha kolay ve rahat bir sürüş deneyimi sunar.

Volta elektrikli bisikletleri, çeşitli modellerde ve özelliklerde sunulmaktadır. Şehir bisikletleri, dağ bisikletleri, katlanabilir bisikletler, yol bisikletleri gibi farklı türlerde Volta elektrikli bisikletler bulunabilir. Her bir model, farklı kullanım amaçlarına ve tercihlere yönelik tasarlanmıştır.

Volta elektrikli bisikletlerde genellikle bir elektrik motoru, batarya, kontrol paneli ve sensörler bulunur. Elektrik motoru, bisikletin tekerleklerini veya pedal sistemini destekleyerek ek güç sağlar. Batarya, elektrik motoruna güç sağlamak için kullanılır ve genellikle bisikletin şasesinde veya bagaj bölümünde yer alır. Kontrol paneli, sürüş modlarını seçmek, hızı kontrol etmek ve diğer ayarları yapmak için kullanılır. Sensörler, bisikletin hızını, pedal hareketini veya diğer faktörleri algılar ve elektrik motorunu buna göre yönlendirir.

Volta elektrikli bisikletler, çevre dostu ve enerji verimli bir ulaşım aracıdır. Elektrikli motor sayesinde kullanıcılar daha uzun mesafeleri daha kolay bir şekilde kat edebilir ve tepe çıkışları gibi zorlu bölgelerde ek güçten faydalanabilir.

Volta elektrikli bisikletlerin modelleri ve özellikleri markanın güncel ürün yelpazesine bağlı olarak değişebilir.

volta
2024 Volta Elektrikli Bisiklet Fiyatları

Volta Motor Ürünleri

Volta, farklı tarzlara ve farklı ihtiyaçlara göre değişik tasarımlar hazırlayarak müşterilerine farklı alternatifler sunmaya çalışmıştır. Sadece elektrikli bisiklet sektörüyle sınırlı kalmamış bunun yanında farklı seçeneklerde müşterilere sunulmaktadır. İşte Volta Motor’da yer alan modeller;

– Elektrikli Bisiklet Modelleri

– Elektrikli Moped

– Elektrikli Üç Tekerlekli Moped

– Teknopet

– Benzinli Scooter

– Dört Tekerlekli Arazi Aracı

– Elektrikli Araba

Volta-Elektrikli-Bisiklet-Fiyatlari

Volta Elektrikli Bisiklet Fiyatları ve Özellikleri

Volta elektrikli bisiklet fiyatlarında dört farklı fiyat bizi beklemektedir. Dört farklı modelde özellikler ve tasarımlar birbirinden farklıdır. İşte Volta Elektrikli bisiklet fiyatları ve özellikleri

VB7 Elektrikli BİSİKLET

Motor Gücü250 W
Batarya TipiLityum Uyun
Batarya Kapasitesi48V 18,5 AH
Kütle35KG
Azami Taşıma Kapasitesi150KG
Azami Hız25KM/H
Menzil80-100KM
FrenDisk
Lastikler26-2,15
Ölçüler186 CM – 111 CM
FİYATI28.560,00 TL
VB7 Elektrikli BİSİKLET

VB1 Elektrikli Bisiklet

Motor Gücü250 W
Batarya TipiLityum Uyun
Batarya Kapasitesi36V 8.8 AH
Kütle22.5KG
Azami Taşıma Kapasitesi110KG
Azami Hız25KM/H
Menzil50-80KM
DiskDisk
Lastikler20-1,90
Ölçüler167 CM – 108 CM
FİYATI13.690,00 TL
VB1 Elektrikli Bisiklet

VB2 Elektrikli Bisiklet

Motor Gücü250 W
Batarya TipiLityum Uyun
Batarya Kapasitesi48V 10AH
Kütle30KG
Azami Taşıma Kapasitesi110KG
Azami Hız25KM/H
Menzil50-80KM
DiskDisk
Lastikler20-4.00
Ölçüler174 CM – 124 CM
FİYATI14.895,00 TL
VB2 Elektrikli Bisiklet

VB3 Elektrikli Bisiklet

Motor Gücü250 W
Batarya TipiLityum Uyun
Batarya Kapasitesi36V 10AH
Kütle24KG
Azami Taşıma Kapasitesi110KG
Azami Hız25KM/H
Menzil50-80KM
DiskDisk
Lastikler26-2.0
Ölçüler187 CM – 112 CM
FİYATI10.735 TL
VB3 Elektrikli Bisiklet

Not: Yukarıda yer alan fiyatlar güncel fiyatlardır. İleriki dönemlerde değişen şartlara göre fiyat değişiklikleri söz konusu olabilir.

2024 Elektrikli Scooter fiyatları için tıklayın.

gfl

Merhabalar, ben Volkan. Güncelfiyatlistesi.com.tr sitesini merak edilen ürün ve hizmetlerin en güncel fiyatlarına kolaylıkla erişebilmeniz merak ettiğiniz tüm soru ve sorunlara yanıt bulabilmeniz için faaliyete geçirdim. İnşaat malzemeleri, araba fiyatları, alkol fiyatları v.b. bir çok ürün ve hizmetin güncel fiyatlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Merak ettiğiniz hizmet ve ürün adını arama kısmına yazarak en güncel fiyatlarını görebilir bilgi sahibi olabilirsiniz. 2023 güncel fiyat listeleri için ilk adresiniz kesinlikle guncelfiyatlistesi.com.tr olmalıdır. Bunun yanı sıra büyük markaların her şehirdeki bayilerinin iletişim bilgilerini de sizler için paylaşıyor olacağız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu