Ev Aletleri

2024 Xiaomi Robot Süpürge Fiyatları

Xiaomi Robot Süpürge Fiyatları

Robot süpürge sektöründe öncü olan Xiaomi robot süpürgeler, yeni nesil tarzlarıyla oldukça ilgi çekmeye başladı. Birçok evde kendine yer edinen robot süpürgeler, kolay ve pratik temizlik ile beraber minimum yer kaplama özelliği ile de çokça tercih edilen ürünlerden bir tanesi olmuştur. Bizde bu yazımızda Xiaomi Robot süpürge fiyatları ile beraber Xiaomi Robot süpürge özellikleri üzerinde durmaya çalışacağız.

Xiaomi-Robot-Supurge-Fiyatlari-1
Xiaomi Robot Süpürge Fiyatları

Robot Süpürge Nedir?

Robot süpürge, evlerde kullanılan otomatik temizlik cihazıdır. Bu cihazlar, evin zeminindeki toz, kırıntı, saç ve diğer kirleticileri süpürmek için tasarlanmıştır. Robot süpürgeler, genellikle çeşitli sensörler kullanarak evin zeminini tarar ve engelleri algılayarak onları aşabilir veya kaçınabilir. Ayrıca, birçok robot süpürge akıllı telefon uygulamaları veya uzaktan kumandalar aracılığıyla kontrol edilebilir. Robot süpürgeler, ev temizliğini kolaylaştıran ve zaman tasarrufu sağlayan kullanışlı ev aletleridir.

Xiaomi Robot Süpürge

Xiaomi Robot Süpürge, Xiaomi markası tarafından üretilen akıllı bir robot süpürgedir. Bu cihaz, evinizin zeminini otomatik olarak süpürmek için tasarlanmıştır. Xiaomi Robot Süpürge, LIDAR sensörleri ve diğer sensörler sayesinde etrafındaki nesneleri algılayabilir ve engellerden kaçınarak temizlik yapabilir. Ayrıca, Xiaomi Home uygulaması aracılığıyla akıllı telefonunuzdan süpürgenizi yönetebilir, temizlik planlarını ayarlayabilir ve diğer özellikleri kontrol edebilirsiniz. Xiaomi Robot Süpürge, ev temizliğini daha pratik ve verimli hale getirmek için tasarlanmış bir cihazdır.

xiaomi-mi-vacuum-mop-pro-robot-supurge-71975robot-supurge
2024 Xiaomi Robot Süpürge Fiyatları

Xiaomi Robot Süpürge Modelleri

Xiaomi, farklı özelliklere ve farklı hassasiyetlere sahip çok sayıda farklı modellere sahiptir. Genel anlamda iki renk seçeneğiyle karşımıza çıkan bu ürünler, değişik özellikleri sayesinde farklı fiyatlara satışa sunulmaktadır. Bu da size uygun alternatifleri değerlendirmek açısından sizlere seçenekler sunar.

Xiaomi Robot Süpürge Özellikleri

Teknolojinin gelişmesiyle birçok marka gerek ev ürünleri gerekse de farklı işlerde kullanılmak üzere pratik ve alternatifi olan ürünler sunuyor. Temizlik amaçlı üretilen pratik tasarımlar, daha az efor sarf etmenizi sağlarken kusursuz temizlik imkanını da beraberinde getiriyor. Robot süpürgeler de bu gelişen teknolojinin en üst düzey ürünleri arasında yerini alıyor. Robot süpürgelerin sunduğu temel özellikleri ve daha fazlasını Xiaomi ürünlerinde bulabilirsiniz. Xiaomi robot süpürge çeşitleri detaylı temizlik imkanını pratik kullanımla birleştiriyor. Markanın ürünlerini tercih ederek programlanabilir ev temizliği teknolojisini keşfedebilirsiniz. Xiaomi robot süpürgelerin öne çıkan özellikleri arasında yüksek hassasiyetli navigasyon donanımı öne çıkıyor. Bu özellik, ürünlerin ev planını detaylı olarak algılanmasını sağlıyor, bu da daha fazla alanın daha pratik bir şekilde temizlenmesi anlamına geliyor. Bununla birlikte ürünler ev içindeki tüm alanı atlamadan dairesel hareketlerle temizliyor. Karmaşık bir ev yapısına sahipseniz dahi ürünlerden maksimum verim alabilirsiniz. Buna ek olarak ürünlerin sahip olduğu üç katmanlı filtre teknolojisi süpürgelerin derinlemesine temizlik etkisini destekliyor. HEPA filtre özelliğine sahip olan ürünlerle mikro boyutundaki toz parçacıkların dahi temizlendiğinden emin olabilirsiniz.

Xiaomi Robot Süpürge Fiyatları

Xiaomi’nin farklı süpürge tasarımları olduğundan bahsetmiştik. Bu da Xiaomi robot süpürge fiyatlarının farklılık göstermesinde etkili olmuştur. Farklı fiyat politikası, farklı bütçelere uygun modellerin satışı anlamına gelmektedir. Xoami’nin kendi web sayfasında şuan tek bir model ürün yer alıyor. Ancak farklı teknoloji mağazalarından farklı model alternatiflerine sahip olabilirsiniz.

İşte Xiaomi robot süpürge fiyatları ve özellikleri;

Mi Temizlik Robotu 2 Pro

– İnatçı lekeleri bile temizlemek için dakikada 10.000 titreşim

– Güçlü leke giderme için mikrofiberler

– Yeni nesil LDS lazer navigasyon sistemi, bütün evin hızla ve doğru haritalanmasını sağlar

– Gelişmiş temizleme stratejisiGeliştirilmiş vakum deneyimi

– Gelişmiş temizleme yolu tasarımı köşeleri ve gizli toz tutucuları kapsar

– 3000 Pa’lık yüksek emiş gücü, robotun büyük toz ve döküntüleri çatlaklardan kolayca temizlemesini sağlayarak tozun saklanmasına izin vermez.

– Yükseltilmiş 5200 mAh büyük hacimli pil ile donatılmış Mi Temizlik Robotu 2 Pro, 150 ㎡’den daha geniş bir alanı kolayca temizleyebilir

– Özel temizleme ayarları, evden uzaktayken içinizin rahat olmasını sağlar

– Ürün özellikleri optimizasyonları ve uygulama güncellemeleri, ürün zekasını geliştirmek için sürekli olarak yayınlanacak ve Mi Temizlik Robotu 2 Pro’nuzun kullanıldıkça akıllanmasını sağlayacak.

Xiaomi Satış Fiyatı: 9.399 TL

Mi Temizlik Robotu 2 Ultra Otomatik Boşaltma İstasyonu

– Robot süpürgenizdeki çöp kutusunu otomatik olarak boşaltır

– İki şeritli toz toplama 10 saniyelik anında çöp kutusu boşaltma

– İki şeritli toz toplama tasarımı ve güçlü 16.500 Pa’lık hava akışı

– Emme ve üfleme için döngüsel tasarım

– Hava kanalı hava basıncının gerçek zamanlı izlenmesi

– 4 L’lik yüksek kapasiteli toz torbası = 10 x 400 ml standart çöp kutusu

– Toz Bölmesini Temizlemek ve Boşaltmak İçin Kullanışlı Hepsi Bir Arada Düğme

– 2’si 1 Arada Şarj Etme ve Toz Bölmesi Boşaltma

– Düz & Şeffaf Hava Kanalı Tasarımı

Xiaomi Satış Fiyatı: 4.399 TL

Media Markt’ta Satılan Xiaomi Robot Süpürge Fiyatları

– XIAOMI Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro Robot Süpürge Beyaz ve Siyah: Fiyatı 8.179 TL

– XIAOMI Mi Robot Vacuum S10T Robot Süpürge ve Paspas Siyah: Fiyatı 11.449 TL

– XIAOMI Mi Robot Vaccum Mop 2 Ultra Robot Süpürge Siyah: Fiyatı 10.299 TL

– XIAOMI Mi Robot Vacuum-Mop 2 Robot Süpürge Beyaz: Fiyatı 6.499 TL

– XIAOMI Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ 3D Global Versiyon Robot Süpürge Siyah: Fiyatı 7.949 TL

Teknosa’da Satılan Xiaomi Robot Süpürge Fiyatları

– Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ Siyah Robot Süpürge: Fiyatı 7.999 TL

– Xiaomi Mi Robot Vacuum S10T 8000 PA Siyah Akıllı Robot Süpürge: Fiyatı 10.399 TL

– Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro Akıllı Siyah Robot Süpürge: Fiyatı 8.199 TL

– Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro Akıllı Beyaz Robot Süpürge: Fiyatı 9.699 TL

– Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Lite Robot Süpürge: Fiyatı 7.999 TL

– Xiaomi Robot Vacuum Mop 2C Beyaz Robot Süpürge: Fiyatı 8.949 TL

– Xiaomi MI Robot Vacuum Mop Pro Akıllı Robot Süpürge Beyaz: Fiyatı 8.799 TL

– Xiaomi Mi Vacuum Mop 2 Beyaz Akıllı Robot Süpürge: Fiyatı 6.599 TL

– Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Ultra Akıllı Siyah Robot Süpürge (Distribütör Garantili): Fiyatı 13.499 TL

Dyson Süpürge Fiyatları İçin Tıklayın

gfl

Merhabalar, ben Volkan. Güncelfiyatlistesi.com.tr sitesini merak edilen ürün ve hizmetlerin en güncel fiyatlarına kolaylıkla erişebilmeniz merak ettiğiniz tüm soru ve sorunlara yanıt bulabilmeniz için faaliyete geçirdim. İnşaat malzemeleri, araba fiyatları, alkol fiyatları v.b. bir çok ürün ve hizmetin güncel fiyatlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Merak ettiğiniz hizmet ve ürün adını arama kısmına yazarak en güncel fiyatlarını görebilir bilgi sahibi olabilirsiniz. 2023 güncel fiyat listeleri için ilk adresiniz kesinlikle guncelfiyatlistesi.com.tr olmalıdır. Bunun yanı sıra büyük markaların her şehirdeki bayilerinin iletişim bilgilerini de sizler için paylaşıyor olacağız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu