Eğitim

2024 Diyarbakır Kreş Fiyatları ve Diyarbakır Anaokulu Fiyatları

2024 Diyarbakır Kreş Fiyatları ve Diyarbakır Anaokulu Fiyatları

2024 Diyarbakır kreş fiyatları ve Diyarbakır anaokulu fiyatları uzun süredir merak edilen konulardan bir tanesi olmuştur. Çocuk eğitimi ve gelişimi için önemi büyük olan anaokulları ve kreşler hakkında detaylı bilgilerle sizlerleyiz. Bu yazımızda sizler için Diyarbakır kreş fiyatları ve anaokulu fiyatları üzerinde genel bilgiler sunacağız.

Anaokulu Nedir?

“Anaokulu” ifadesi genellikle ilköğretimden önceki tüm okul deneyimlerine atfen kullanılsa da, tam anlamıyla anaokulu, kendisinden önceki eğitim düzeyi içinde yalnızca bir aşamadır.

Çocuğun bu okula başlama yaşı ortalama 2 ile 6 yaş arasındadır, ancak bu ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Bir çok yerde zorunlu olsa da nihai hedefi ilkokula hazırlık okulu değil, daha çok ilkokula hazırlıktır. Oyunlar, deneyimler, etkinlikler ve anlatım yoluyla kapsamlı gelişim.

Başlangıç ​​Düzeyi, örgün eğitim sisteminin 45 gün ile 6 yaş arasındaki çocuklara sunduğu, üçer yıllık iki devre şeklinde düzenlenen eğitim hizmetleri bütününe verilen addır. İlk döngü Anaokulu olarak adlandırılır ve emzirme bölümlerindeki (bir yaşından küçük bebekler), yürüteçler (bir ila iki yaş arası) ve iki yaş odasındaki çocukların eğitimini içerir. Üç, dört ve beş yıllık odalardan oluşan döngüye (düzeydeki eğitimcilerin bu terimle ilgili çekincelerine rağmen ikincisi genellikle anaokulu da denir) doğru bir şekilde Anaokulu denir.

Bununla birlikte, birçok ülkede, küçük çocuklar için örgün eğitimin başlangıcından beri var olmasına rağmen, son zamanlarda, alanda büyüyen akademik üretimin sağlamlaştırılması olarak Anaokulu adıyla örtüşme eğilimi olmuştur. Erken çocukluk eğitiminin yerini alır, okuldaki bu ilk yılları en iyi tanımlar.

Kreşlerde ve Anaokullarında yapılan her şey iz bırakan bir büyüme fırsatıdır. Böylece daha fazlasını bilme arzusu, yeni şeyler öğrenme merakı, çalışma zevki, kalıcı olmak üzere çocukların hayatlarına giriyor.

Kreşlerde ve anaokullarında çocuklar kendi yaşlarındaki diğer çocuklarla “sosyalleşmeye” başlar ve büyümelerine ve esenliklerine yardımcı olacak beceriler geliştirirler. Diyarbakır kreşler ve Diyarbakır anaokulları bu konuda oldukça iyi bir yol kat ederek çok kaliteli eğitim seviyesine ulaşmışlardır.

Diyarbakır Kreşler ve Anaokullarının Önemi

“Anaokulu ve nedir” sorusunun cevabını zaten biliyor olsanız da, çocukların anaokuluna ve kreşe gitmesinin neden önerildiğini bilmek de önemlidir. Çocukların çevrelerini keşfetmeleri, akranlarıyla olan sosyal ilişkileri ve eğitimcilerin refakatinde özerklik kazanmaya başladıkları yer anaokuludur.

Oyunlar, didaktik rehberler ve farklı zihinsel çeviklik ve motor beceri egzersizleri yoluyla bebeğin fiziksel, zihinsel ve duygusal gelişiminin yaşına uygun bir şekilde teşvik edildiği, çocuğun yaşamında yeni bir aşamadır.

Diyarbakır Kreşler ve Anaokullarının Çocuklara Faydaları

 • Kendi başlarına bir şeyler yapmayı ve karar vermeyi öğrenirler.
 • Yeni iletişim araçları edinirler.
 • Yeni beceriler ve yetenekler geliştirirler.
 • Nihai olarak ilkokula başlamaları için hazırlanırlar.

Aileler seçim yaparken aynı zamanda Diyarbakır kreş fiyatları ve Diyarbakır anaokulu fiyatları konusunda de araştırmalar yapmaktadırlar. Bizler de 2024 Diyarbakır kreş fiyatları ve Diyarbakır anaokulu fiyatları hakkında meraklarınızı giderebilmek için araştırma yaparak sizleri bilgilendirmek istedik.

2024 Diyarbakır Kreş Fiyatları ve Diyarbakır Anaokulu Fiyatları

Şimdi hep beraber 2024 Diyarbakır kreş fiyatları ve Diyarbakır anaokulu fiyatları listesini inceleyebiliriz. Belirtilen fiyat listesi internetten araştırılarak bilgi alınan tahmini fiyat listesidir. En net ve doğru fiyatlar için tavsiyemiz listedeki kreş ve anaokullarını aramanızı tavsiye ederiz. Tekrar belirtelim Diyarbakır kreş fiyatları ve Diyarbakır anaokulu fiyatları listesinde yer alan fiyatlar tahmini fiyat listesidir.

Diyarbakır Özel Kreş ve Anaokulları Fiyatları

Diyarbakır’da bulunan özel kreşler ve anaokulları listesi araştırmalarımız sonucunda bulabildiğimiz kreş ve anaokullarının fiyat listesi

 • ÖZEL ÖGEM ANAOKULU (Kayapınar / DİYARBAKIR)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti
 • Gülbahar Kreş (Kayapınar / DİYARBAKIR)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti
 • ÖZEL NEŞE ERBERK ANAOKULU (Kayapınar / DİYARBAKIR)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti
 • ÖZEL UZMAN ÇOCUK ANAOKULU (Kayapınar / DİYARBAKIR)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti
 • Minik Kalpler Kreşi (Kayapınar / DİYARBAKIR)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti
 • Kids Aloud – İngiliz Kültür Anaokulu (Kayapınar / DİYARBAKIR)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti
 • DOĞA KOLEJİ (Kayapınar / DİYARBAKIR)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti
 • ÖZEL BAĞCILAR TOMURCUK ANAOKULU (Bağlar / DİYARBAKIR)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti
 • MİNİK MUCİTLER AKADEMİ (Bağlar / DİYARBAKIR)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti
 • ÖZEL DOĞRU YÜKSELİŞ ANAOKULU (Yenişehir / DİYARBAKIR)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti

Diyarbakır Özel Kreş ve Anaokulları Listesi

Diyarbakır’da bulunan özel kreşler ve anaokulları listesi araştırmalarımız sonucunda bulabildiğimiz kreş ve anaokullarından oluşan bir listedir. Bunların henüz aktif olarak hizmet verip vermediği hakkında net bilgiye sahip değiliz. Merak ettiğiniz kreşe Google üzerinden arama yaparak numaralarından ulaşabilirsiniz.

 • ÖZEL ÖGEM ANAOKULU (Kayapınar / DİYARBAKIR)
 • Gülbahar Kreş (Kayapınar / DİYARBAKIR)
 • ÖZEL NEŞE ERBERK ANAOKULU (Kayapınar / DİYARBAKIR)
 • ÖZEL UZMAN ÇOCUK ANAOKULU (Kayapınar / DİYARBAKIR)
 • Minik Kalpler Kreşi (Kayapınar / DİYARBAKIR)
 • Kids Aloud – İngiliz Kültür Anaokulu (Kayapınar / DİYARBAKIR)
 • DOĞA KOLEJİ (Kayapınar / DİYARBAKIR)
 • ÖZEL BAĞCILAR TOMURCUK ANAOKULU (Bağlar / DİYARBAKIR)
 • MİNİK MUCİTLER AKADEMİ (Bağlar / DİYARBAKIR)
 • ÖZEL DOĞRU YÜKSELİŞ ANAOKULU (Yenişehir / DİYARBAKIR)

Diyarbakır’daki kreşler ve Diyarbakır’daki Anaokulları Hakkında Merak Edilenler

2024 Diyarbakır Anaokulu Fiyatları Ne Kadardır?

2024 Diyarbakır anaokulu fiyatları aylık 1500-4000 TL arasında değişmektedir

2024 Diyarbakır Kreş Fiyatları Ne Kadardır?

2024 Diyarbakır kreş fiyatları aylık 1500-4000 TL arasında değişmektedir

Not: Sitemizde belirtilen fiyatlar internet aramaları sonucunda ulaşılan fiyatlardır. Kesin ve net fiyatlar değildir. Fiyatların doğruluğunu teyit etmek için bahsi geçen kurumlarla iletişime geçerek bilgi almanız gerekmektedir. Kesin ve net fiyatlar, kurum tarafından belirlenip kurum tarafından sizlerle paylaşılabilir.

Diğer illerde yer alan kreşler hakkında bilgi almak için Kreş ve Anaokulları konumuzu da inceleyebilirsiniz.

gfl

Merhabalar, ben Volkan. Güncelfiyatlistesi.com.tr sitesini merak edilen ürün ve hizmetlerin en güncel fiyatlarına kolaylıkla erişebilmeniz merak ettiğiniz tüm soru ve sorunlara yanıt bulabilmeniz için faaliyete geçirdim. İnşaat malzemeleri, araba fiyatları, alkol fiyatları v.b. bir çok ürün ve hizmetin güncel fiyatlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Merak ettiğiniz hizmet ve ürün adını arama kısmına yazarak en güncel fiyatlarını görebilir bilgi sahibi olabilirsiniz. 2023 güncel fiyat listeleri için ilk adresiniz kesinlikle guncelfiyatlistesi.com.tr olmalıdır. Bunun yanı sıra büyük markaların her şehirdeki bayilerinin iletişim bilgilerini de sizler için paylaşıyor olacağız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu