Eğitim

2024 Düzce Kreş Fiyatları ve Düzce Anaokulu Fiyatları

2024 Düzce Kreş Fiyatları ve Düzce Anaokulu Fiyatları

2024 Düzce kreş fiyatları ve Düzce anaokulu fiyatları uzun süredir merak edilen konulardan bir tanesi olmuştur. Çocuk eğitimi ve gelişimi için önemi büyük olan anaokulları ve kreşler hakkında detaylı bilgilerle sizlerleyiz. Bu yazımızda sizler için Düzce kreş fiyatları ve anaokulu fiyatları üzerinde genel bilgiler sunacağız.

Anaokulu Nedir?

“Anaokulu” ifadesi genellikle ilköğretimden önceki tüm okul deneyimlerine atfen kullanılsa da, tam anlamıyla anaokulu, kendisinden önceki eğitim düzeyi içinde yalnızca bir aşamadır.

Çocuğun bu okula başlama yaşı ortalama 2 ile 6 yaş arasındadır, ancak bu ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Bir çok yerde zorunlu olsa da nihai hedefi ilkokula hazırlık okulu değil, daha çok ilkokula hazırlıktır. Oyunlar, deneyimler, etkinlikler ve anlatım yoluyla kapsamlı gelişim.

Başlangıç ​​Düzeyi, örgün eğitim sisteminin 45 gün ile 6 yaş arasındaki çocuklara sunduğu, üçer yıllık iki devre şeklinde düzenlenen eğitim hizmetleri bütününe verilen addır. İlk döngü Anaokulu olarak adlandırılır ve emzirme bölümlerindeki (bir yaşından küçük bebekler), yürüteçler (bir ila iki yaş arası) ve iki yaş odasındaki çocukların eğitimini içerir. Üç, dört ve beş yıllık odalardan oluşan döngüye (düzeydeki eğitimcilerin bu terimle ilgili çekincelerine rağmen ikincisi genellikle anaokulu da denir) doğru bir şekilde Anaokulu denir.

Bununla birlikte, birçok ülkede, küçük çocuklar için örgün eğitimin başlangıcından beri var olmasına rağmen, son zamanlarda, alanda büyüyen akademik üretimin sağlamlaştırılması olarak Anaokulu adıyla örtüşme eğilimi olmuştur. Erken çocukluk eğitiminin yerini alır, okuldaki bu ilk yılları en iyi tanımlar.

Kreşlerde ve Anaokullarında yapılan her şey iz bırakan bir büyüme fırsatıdır. Böylece daha fazlasını bilme arzusu, yeni şeyler öğrenme merakı, çalışma zevki, kalıcı olmak üzere çocukların hayatlarına giriyor.

Kreşlerde ve anaokullarında çocuklar kendi yaşlarındaki diğer çocuklarla “sosyalleşmeye” başlar ve büyümelerine ve esenliklerine yardımcı olacak beceriler geliştirirler. Düzce kreşler ve Düzce anaokulları bu konuda oldukça iyi bir yol kat ederek çok kaliteli eğitim seviyesine ulaşmışlardır.

Düzce Kreşler ve Anaokullarının Önemi

“Anaokulu ve nedir” sorusunun cevabını zaten biliyor olsanız da, çocukların anaokuluna ve kreşe gitmesinin neden önerildiğini bilmek de önemlidir. Çocukların çevrelerini keşfetmeleri, akranlarıyla olan sosyal ilişkileri ve eğitimcilerin refakatinde özerklik kazanmaya başladıkları yer anaokuludur.

Oyunlar, didaktik rehberler ve farklı zihinsel çeviklik ve motor beceri egzersizleri yoluyla bebeğin fiziksel, zihinsel ve duygusal gelişiminin yaşına uygun bir şekilde teşvik edildiği, çocuğun yaşamında yeni bir aşamadır.

Düzce Kreşler ve Anaokullarının Çocuklara Faydaları

 • Kendi başlarına bir şeyler yapmayı ve karar vermeyi öğrenirler.
 • Yeni iletişim araçları edinirler.
 • Yeni beceriler ve yetenekler geliştirirler.
 • Nihai olarak ilkokula başlamaları için hazırlanırlar.

Aileler seçim yaparken aynı zamanda Düzce kreş fiyatları ve Düzce anaokulu fiyatları konusunda de araştırmalar yapmaktadırlar. Bizler de 2024 Düzce kreş fiyatları ve Düzce anaokulu fiyatları hakkında meraklarınızı giderebilmek için araştırma yaparak sizleri bilgilendirmek istedik.

2024 Düzce Kreş Fiyatları ve Düzce Anaokulu Fiyatları

Şimdi hep beraber 2024 Düzce kreş fiyatları ve Düzce anaokulu fiyatları listesini inceleyebiliriz. Belirtilen fiyat listesi internetten araştırılarak bilgi alınan tahmini fiyat listesidir. En net ve doğru fiyatlar için tavsiyemiz listedeki kreş ve anaokullarını aramanızı tavsiye ederiz. Tekrar belirtelim Düzce kreş fiyatları ve Düzce anaokulu fiyatları listesinde yer alan fiyatlar tahmini fiyat listesidir.

Düzce Özel Kreş ve Anaokulları Fiyatları

Düzce’de bulunan özel kreşler ve anaokulları listesi araştırmalarımız sonucunda bulabildiğimiz kreş ve anaokullarının fiyat listesi

 • ÖZEL DOĞA ANAOKULU (Merkez / DÜZCE)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti
 • ÖZEL NESLİM ANAOKULU (Merkez / DÜZCE)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti
 • ÖZEL SARAY LEMAN SEVEN ANAOKULU (Merkez / DÜZCE)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti
 • TUBA’NIN DÜNYASI MONTESSORİ SCHOOL (Merkez / DÜZCE)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti
 • ÖZEL DÜZCE DOĞUŞ ATA KOLEJİ ANAOKULU (Merkez / DÜZCE)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti
 • ÖZEL SU DAMLASI ANAOKULU (Merkez / DÜZCE)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti
 • ÖZEL HAYALİMİZ ANAOKULU (Merkez / DÜZCE)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti
 • DÜZCE OYNA VE ÖĞREN ANAOKULU (Merkez / DÜZCE)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti
 • ÖZEL DÜZCE BİLGE ÇOCUK ANAOKULU (Merkez / DÜZCE)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti
 • DOĞA KOLEJİ (Merkez / DÜZCE)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti
 • ÖZEL GÜMÜŞOVA RÜZGARGÜLÜ ANAOKULU (Gümüşova / DÜZCE)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti
 • ÖZEL DÜZCE KÜLTÜR ANAOKULU (Merkez / DÜZCE)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti

Düzce Özel Kreş ve Anaokulları Listesi

Düzce’de bulunan özel kreşler ve anaokulları listesi araştırmalarımız sonucunda bulabildiğimiz kreş ve anaokullarından oluşan bir listedir. Bunların henüz aktif olarak hizmet verip vermediği hakkında net bilgiye sahip değiliz. Merak ettiğiniz kreşe Google üzerinden arama yaparak numaralarından ulaşabilirsiniz.

 • ÖZEL DOĞA ANAOKULU (Merkez / DÜZCE)  
 • ÖZEL NESLİM ANAOKULU (Merkez / DÜZCE)  
 • ÖZEL SARAY LEMAN SEVEN ANAOKULU (Merkez / DÜZCE)
 • TUBA’NIN DÜNYASI MONTESSORİ SCHOOL (Merkez / DÜZCE)   
 • ÖZEL DÜZCE DOĞUŞ ATA KOLEJİ ANAOKULU (Merkez / DÜZCE)
 • ÖZEL SU DAMLASI ANAOKULU (Merkez / DÜZCE)
 • ÖZEL HAYALİMİZ ANAOKULU (Merkez / DÜZCE)  
 • DÜZCE OYNA VE ÖĞREN ANAOKULU (Merkez / DÜZCE)  
 • ÖZEL DÜZCE BİLGE ÇOCUK ANAOKULU (Merkez / DÜZCE)  
 • DOĞA KOLEJİ (Merkez / DÜZCE)  
 • ÖZEL GÜMÜŞOVA RÜZGARGÜLÜ ANAOKULU (Gümüşova / DÜZCE)  
 • ÖZEL DÜZCE KÜLTÜR ANAOKULU (Merkez / DÜZCE)  

Düzce’deki kreşler ve Düzce’deki Anaokulları Hakkında Merak Edilenler

2024 Düzce Anaokulu Fiyatları Ne Kadardır?

2024 Düzce anaokulu fiyatları aylık 1500-4000 TL arasında değişmektedir

2024 Düzce Kreş Fiyatları Ne Kadardır?

2024 Düzce kreş fiyatları aylık 1500-4000 TL arasında değişmektedir

Not: Sitemizde belirtilen fiyatlar internet aramaları sonucunda ulaşılan fiyatlardır. Fiyatların doğruluğunu teyit etmek için bahsi geçen kurumlarla iletişime geçerek bilgi almanız gerekmektedir. Kesin ve net fiyatlar kurum tarafından belirlenip kurum tarafından sizlerle paylaşılabilir.

Diğer illerde bulunan Kreş ve Anaokulları hakkında bilgi sahibi olmak için Kreş ve Anaokulları konumuzu da inceleyebilirsiniz.

gfl

Merhabalar, ben Volkan. Güncelfiyatlistesi.com.tr sitesini merak edilen ürün ve hizmetlerin en güncel fiyatlarına kolaylıkla erişebilmeniz merak ettiğiniz tüm soru ve sorunlara yanıt bulabilmeniz için faaliyete geçirdim. İnşaat malzemeleri, araba fiyatları, alkol fiyatları v.b. bir çok ürün ve hizmetin güncel fiyatlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Merak ettiğiniz hizmet ve ürün adını arama kısmına yazarak en güncel fiyatlarını görebilir bilgi sahibi olabilirsiniz. 2023 güncel fiyat listeleri için ilk adresiniz kesinlikle guncelfiyatlistesi.com.tr olmalıdır. Bunun yanı sıra büyük markaların her şehirdeki bayilerinin iletişim bilgilerini de sizler için paylaşıyor olacağız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu