Diğer Fiyatlar

Gratis Kart Nedir? Gratis Kart Nasıl Alınır? Gratis Kart Ücretli Mi?

Gratis Kart Nedir? Gratis Kart Nasıl Alınır? Gratis Kart Ücretli Mi?

Türkiye’nin en büyük kozmetik ve bakım mağazalarında biri olan Gratis, birçok ürün seçeneğiyle müşterilerine hizmet etmeye devam ediyor.  Gratis hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesi Gratis kart konusudur. Peki nedir Gratis kart? Gratis kart nasıl alınır? Gratis kart ücretli mi?

Gratis Hakkında

Gratis, 2009 yılında İstanbul’da kurulan bir kişisel bakım ve kozmetik markasıdır. Bu mağazada bulunan ithal markaların yanında bir de pek markaya ait kozmetik ve kişisel bakım ürünleri satılmaktadır. Toplamda 15 farklı kategoride 15.000’i aşkın ürün çeşidi satılmaktadır.

Gratis-Kart-1

Gratis Kategorileri

Gratis, birçok farklı alanda farklı ürünlerin satışını yapmaktadır. Kişisel bakım ürünlerinin yanında birçok farklı kategoride de ürün satışı yapmaktadır. İşte satışı yapılan kategoriler?

– Makyaj

– Cilt Bakımı

– Saç Bakımı

– Sağlık & Hijyen

– Parfüm & Deodorant

– Erkek Bakım

– Ev & Yaşam

– Anne & Bebek

– Elektrikli Ürünler

Gratis Kart Nedir?

Gratis kart, gratis mağazalarında alışveriş yaparken kullanılan bir kart çeşididir. Burada kartın kullanım amacı ürünleri daha uygun fiyata almak ve puan biriktirmektir. Bu kart, Gratis tarafından çıkarılan bir avantaj kartıdır. Bu kart ile mağazalarda ve internet sitelerinde kullanıcıya özel indirimler sunar. Özellikle anlaşmalı olduğu markalarla çalışma yapıp ekstra bir indirim uygulayabiliyor. Kimi zaman ürünlerde bu kart ile çok ciddi oranlarda indirimlerin yapıldığını görebiliyoruz.

Gratis Kart Nasıl Alınır

Bu kartı almanın birden fazla yolu vardır. Burada Gratis’in amacı kartı satarak para kazanmak değil, müşterilerine ekstra avantajlar sunmaktır. Kartı almanın üç farklı yöntemi bulunmaktadır. Bunların başında web sitesi üzerinde kart almak ilk sırada gelmektedir.

2024-Gratis-Kart

Online Olarak Kart Almak

Kartınızı almak istiyorsanız en pratik yolu online olarak kart almaktır. Web sitesinden kart almak için www.gratis.com adresine girmeniz gerekiyor. sayfada yer ala ‘’Gratis Kart Al’’ seçeneğini tıklayarak üye sayfasına yönlendiriliyorsunuz. Burada sizden istenilen bilgileri doldurarak üyeliğinizi tamamladıktan sonra cep telefonunuza gelen aktivasyon kodu ile beraber üyelik başvurunuzu tamamlamış olursunuz. Daha sonra kart başvurunuzu yaparak bu kartın sahibi olabilirsiniz.

Mağazadan Kart Sahibi Olmak

Bu karta sahip olmak için en basit ve pratik yöntemlerden bir tanesi de doğrudan mağazaya giderek kartınızı almak olacaktır. Mağazaya gittiğiniz zaman Gratis çalışanı bir personele kart almak istediğinizi belirtirseniz personel sizlere yardımcı olacak ve kart sahibi olabileceksiniz. Mağaza çalışanı kişisel bilgilerinizi karta kaydederek kartınızı sizlere teslim eder.

SMS ile Kart Sahibi Olmak

Bu karta sahip olmak için bir başka alternatif yöntemde SMS ile başvuru yapmak olacaktır. Kartı alabilmek için telefonunuzun SMS alanına ‘’Gratis kart’’ yazarak 7889’a kısa mesaj yollayabilirsiniz. Gelen mesaj ile beraber üyelik tamamlanır. Mesaj, tüm operatörler için ücretsizdir.

Kart Ücretli Mi?

Birçok müşteri tarafından en çok merak edilen konulardan bir tanesi de bu kartın ücretli olup olmadığı konusudur. Gratis, bu karı müşteri memnuniyeti açısında ücretsiz olarak vermektedir. Burada amaç karttan para kazanmak değil tamamen müşteri memnuniyeti ve sürekliliğini sağlamaktır.

Kart Bakiye Puan Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bu kartınızda bakiye puan sorgulamanın da birkaç farklı yöntemi bulunmaktadır. Bunlardan ilki, online olarak Gratis’in internet sitesinden sorgulama yapmak olacaktır. İnternet üzerinden kart bilgileriniz ile bakiye sorgulamasını anında ve kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bakiye sorgulamayı bununla beraber mağazalarda da yapabilirsiniz. Kasada alışveriş yaptıktan sonra ya da henüz alışveriş yapmadan önce kartınızı sorgulatıp bakiyenizi öğrenmeniz mümkündür.

Son olarak bakiye puan sorgulamasını telefon ile yapabilirsiniz. Puan sorgulamasını 0 850 210 69 00 numarasını arayarak yapabilirsiniz. Gratis çağrı merkezinden direkt olarak Gratis kart puan sorgulama işlemini tamamlayabilirsiniz.

Online olarak kart başvurusu yapmak için tıklayın.

2024 taşınabilir hard disk fiyatları için tıklayın.

gfl

Merhabalar, ben Volkan. Güncelfiyatlistesi.com.tr sitesini merak edilen ürün ve hizmetlerin en güncel fiyatlarına kolaylıkla erişebilmeniz merak ettiğiniz tüm soru ve sorunlara yanıt bulabilmeniz için faaliyete geçirdim. İnşaat malzemeleri, araba fiyatları, alkol fiyatları v.b. bir çok ürün ve hizmetin güncel fiyatlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Merak ettiğiniz hizmet ve ürün adını arama kısmına yazarak en güncel fiyatlarını görebilir bilgi sahibi olabilirsiniz. 2023 güncel fiyat listeleri için ilk adresiniz kesinlikle guncelfiyatlistesi.com.tr olmalıdır. Bunun yanı sıra büyük markaların her şehirdeki bayilerinin iletişim bilgilerini de sizler için paylaşıyor olacağız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu