Eğitim

2024 Hatay Kreş Fiyatları ve Hatay Anaokulu Fiyatları

2024 Hatay Kreş Fiyatları ve Hatay Anaokulu Fiyatları

2024 Hatay kreş fiyatları ve Hatay anaokulu fiyatları uzun süredir merak edilen konulardan bir tanesi olmuştur. Çocuk eğitimi ve gelişimi için önemi büyük olan anaokulları ve kreşler hakkında detaylı bilgilerle sizlerleyiz. Bu yazımızda sizler için Hatay kreş fiyatları ve anaokulu fiyatları üzerinde genel bilgiler sunacağız.

Anaokulu Nedir?

“Anaokulu” ifadesi genellikle ilköğretimden önceki tüm okul deneyimlerine atfen kullanılsa da, tam anlamıyla anaokulu, kendisinden önceki eğitim düzeyi içinde yalnızca bir aşamadır.

Çocuğun bu okula başlama yaşı ortalama 2 ile 6 yaş arasındadır, ancak bu ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Bir çok yerde zorunlu olsa da nihai hedefi ilkokula hazırlık okulu değil, daha çok ilkokula hazırlıktır. Oyunlar, deneyimler, etkinlikler ve anlatım yoluyla kapsamlı gelişim.

Başlangıç ​​Düzeyi, örgün eğitim sisteminin 45 gün ile 6 yaş arasındaki çocuklara sunduğu, üçer yıllık iki devre şeklinde düzenlenen eğitim hizmetleri bütününe verilen addır. İlk döngü Anaokulu olarak adlandırılır ve emzirme bölümlerindeki (bir yaşından küçük bebekler), yürüteçler (bir ila iki yaş arası) ve iki yaş odasındaki çocukların eğitimini içerir. Üç, dört ve beş yıllık odalardan oluşan döngüye (düzeydeki eğitimcilerin bu terimle ilgili çekincelerine rağmen ikincisi genellikle anaokulu da denir) doğru bir şekilde Anaokulu denir.

Bununla birlikte, birçok ülkede, küçük çocuklar için örgün eğitimin başlangıcından beri var olmasına rağmen, son zamanlarda, alanda büyüyen akademik üretimin sağlamlaştırılması olarak Anaokulu adıyla örtüşme eğilimi olmuştur. Erken çocukluk eğitiminin yerini alır, okuldaki bu ilk yılları en iyi tanımlar.

Kreşlerde ve Anaokullarında yapılan her şey iz bırakan bir büyüme fırsatıdır. Böylece daha fazlasını bilme arzusu, yeni şeyler öğrenme merakı, çalışma zevki, kalıcı olmak üzere çocukların hayatlarına giriyor.

Kreşlerde ve anaokullarında çocuklar kendi yaşlarındaki diğer çocuklarla “sosyalleşmeye” başlar ve büyümelerine ve esenliklerine yardımcı olacak beceriler geliştirirler. Hatay kreşler ve Hatay anaokulları bu konuda oldukça iyi bir yol kat ederek çok kaliteli eğitim seviyesine ulaşmışlardır.

Hatay Kreşler ve Anaokullarının Önemi

“Anaokulu ve nedir” sorusunun cevabını zaten biliyor olsanız da, çocukların anaokuluna ve kreşe gitmesinin neden önerildiğini bilmek de önemlidir. Çocukların çevrelerini keşfetmeleri, akranlarıyla olan sosyal ilişkileri ve eğitimcilerin refakatinde özerklik kazanmaya başladıkları yer anaokuludur.

Oyunlar, didaktik rehberler ve farklı zihinsel çeviklik ve motor beceri egzersizleri yoluyla bebeğin fiziksel, zihinsel ve duygusal gelişiminin yaşına uygun bir şekilde teşvik edildiği, çocuğun yaşamında yeni bir aşamadır.

Hatay Kreşler ve Anaokullarının Çocuklara Faydaları

 • Kendi başlarına bir şeyler yapmayı ve karar vermeyi öğrenirler.
 • Yeni iletişim araçları edinirler.
 • Yeni beceriler ve yetenekler geliştirirler.
 • Nihai olarak ilkokula başlamaları için hazırlanırlar.

Aileler seçim yaparken aynı zamanda Hatay kreş fiyatları ve Hatay anaokulu fiyatları konusunda de araştırmalar yapmaktadırlar. Bizler de 2024 Hatay kreş fiyatları ve Hatay anaokulu fiyatları hakkında meraklarınızı giderebilmek için araştırma yaparak sizleri bilgilendirmek istedik.

2024 Hatay Kreş Fiyatları ve Hatay Anaokulu Fiyatları

Şimdi hep beraber 2024 Hatay kreş fiyatları ve Hatay anaokulu fiyatları listesini inceleyebiliriz. Belirtilen fiyat listesi internetten araştırılarak bilgi alınan tahmini fiyat listesidir. Kesin ve net fiyatlar değildir. En net ve doğru fiyatlar için tavsiyemiz listedeki kreş ve anaokullarını aramanızı tavsiye ederiz. Tekrar belirtelim Hatay kreş fiyatları ve Hatay anaokulu fiyatları listesinde yer alan fiyatlar tahmini fiyat listesidir.

Hatay Özel Kreş ve Anaokulları Fiyatları

Hatay’da bulunan özel kreşler ve anaokulları listesi araştırmalarımız sonucunda bulabildiğimiz kreş ve anaokullarının fiyat listesi

 • ÖZEL İSKENDERUN BİLFEN ANAOKULU (Arsuz / HATAY)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti
 • ÖZEL SİMYA ANAOKULU (Belen / HATAY)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti
 • ÖZEL RENDE GELİŞİM ANAOKULU (Antakya / HATAY)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti
 • ÖZEL GAYEM ANAOKULU (Defne / HATAY)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti
 • ÖZEL BURÇAK ÇETİN ANAOKULU (Arsuz / HATAY)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti
 • ÖZEL ECE ELİF ANAOKULU (Arsuz / HATAY)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti
 • BAL BÖCEĞİM KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ (Antakya / HATAY)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti
 • ÖZEL RENDE ANAOKULU (Antakya/ HATAY)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti
 • ÖZEL KÜÇÜK BİLGİNLER KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ (Dörtyol / HATAY)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti
 • ÖZEL ZIP ZIP ÇOCUK ANAOKULU (İskenderun / HATAY)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti
 • ÖZEL NEHİRİM ANAOKULU (Defne / HATAY)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti
 • DEFNE KOLEJİ (Antakya / HATAY)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti
 • DOĞA KOLEJİ (Defne / HATAY)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti
 • ÖZEL KAYRA ŞEKERLERİ ANAOKULU (Antakya / HATAY)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti

Hatay Özel Kreş ve Anaokulları Listesi

Hatay’da bulunan özel kreşler ve anaokulları listesi araştırmalarımız sonucunda bulabildiğimiz kreş ve anaokullarından oluşan bir listedir. Bunların henüz aktif olarak hizmet verip vermediği hakkında net bilgiye sahip değiliz. Merak ettiğiniz kreşe Google üzerinden arama yaparak numaralarından ulaşabilirsiniz.

 • ÖZEL İSKENDERUN BİLFEN ANAOKULU (Arsuz / HATAY)  
 • ÖZEL SİMYA ANAOKULU (Belen / HATAY)  
 • ÖZEL RENDE GELİŞİM ANAOKULU (Antakya / HATAY)  
 • ÖZEL GAYEM ANAOKULU (Defne / HATAY)  
 • ÖZEL BURÇAK ÇETİN ANAOKULU (Arsuz / HATAY)  
 • ÖZEL ECE ELİF ANAOKULU (Arsuz / HATAY)  
 • BAL BÖCEĞİM KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ (Antakya / HATAY)  
 • ÖZEL RENDE ANAOKULU (Antakya/ HATAY)  
 • ÖZEL KÜÇÜK BİLGİNLER KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ (Dörtyol / HATAY)  
 • ÖZEL ZIP ZIP ÇOCUK ANAOKULU (İskenderun / HATAY)  
 • ÖZEL NEHİRİM ANAOKULU (Defne / HATAY)  
 • DEFNE KOLEJİ (Antakya / HATAY)  
 • DOĞA KOLEJİ (Defne / HATAY)  
 • ÖZEL KAYRA ŞEKERLERİ ANAOKULU (Antakya / HATAY)  

Hatay’daki kreşler ve Hatay’daki Anaokulları Hakkında Merak Edilenler

2024 Hatay Anaokulu Fiyatları Ne Kadardır?

2024 Hatay anaokulu fiyatları aylık 1500-4000 TL arasında değişmektedir

2024 Hatay Kreş Fiyatları Ne Kadardır?

2024 Hatay kreş fiyatları aylık 1500-4000 TL arasında değişmektedir

Not: Sitemizde belirtilen fiyatlar internet aramaları sonucunda ulaşılan fiyatlardır. Fiyatların doğruluğunu teyit etmek için bahsi geçen kurumlarla iletişime geçerek bilgi almanız gerekmektedir. Kesin ve net fiyatlar kurum tarafından belirlenip kurum tarafından sizlerle paylaşılabilir.

Diğer illerde bulunan Kreş ve Anaokulları hakkında bilgi sahibi olmak için Kreş ve Anaokulları konumuzu da inceleyebilirsiniz.

gfl

Merhabalar, ben Volkan. Güncelfiyatlistesi.com.tr sitesini merak edilen ürün ve hizmetlerin en güncel fiyatlarına kolaylıkla erişebilmeniz merak ettiğiniz tüm soru ve sorunlara yanıt bulabilmeniz için faaliyete geçirdim. İnşaat malzemeleri, araba fiyatları, alkol fiyatları v.b. bir çok ürün ve hizmetin güncel fiyatlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Merak ettiğiniz hizmet ve ürün adını arama kısmına yazarak en güncel fiyatlarını görebilir bilgi sahibi olabilirsiniz. 2023 güncel fiyat listeleri için ilk adresiniz kesinlikle guncelfiyatlistesi.com.tr olmalıdır. Bunun yanı sıra büyük markaların her şehirdeki bayilerinin iletişim bilgilerini de sizler için paylaşıyor olacağız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu