Eğitim

2024 Iğdır Kreş Fiyatları ve Iğdır Anaokulu Fiyatları

2024 Iğdır kreş fiyatları ve Iğdır anaokulu fiyatları, çocuğunu kreşe göndermek isteyen ailelerin sıklıkla araştırdığı konulardan bir tanesi olmuştur. Iğdır’da hangi kreşlerin bulunduğu, nerde olduğunu merak eden aileler için kreş listelerini sizler için derledik. Ayrıca yazımızda Iğdır kreş fiyatları ve Iğdır anaokulu fiyatları hakkında da genel bilgiler sunmaya çalışacağız.

Anaokulu Nedir?

“Anaokulu” ifadesi genellikle ilköğretimden önceki tüm okul deneyimlerine atfen kullanılsa da, tam anlamıyla anaokulu, kendisinden önceki eğitim düzeyi içinde yalnızca bir aşamadır.

Çocuğun bu okula başlama yaşı ortalama 2 ile 6 yaş arasındadır, ancak bu ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Bir çok yerde zorunlu olsa da nihai hedefi ilkokula hazırlık okulu değil, daha çok ilkokula hazırlıktır. Oyunlar, deneyimler, etkinlikler ve anlatım yoluyla kapsamlı gelişim.

Başlangıç ​​Düzeyi, örgün eğitim sisteminin 45 gün ile 6 yaş arasındaki çocuklara sunduğu, üçer yıllık iki devre şeklinde düzenlenen eğitim hizmetleri bütününe verilen addır. İlk döngü Anaokulu olarak adlandırılır ve emzirme bölümlerindeki (bir yaşından küçük bebekler), yürüteçler (bir ila iki yaş arası) ve iki yaş odasındaki çocukların eğitimini içerir. Üç, dört ve beş yıllık odalardan oluşan döngüye (düzeydeki eğitimcilerin bu terimle ilgili çekincelerine rağmen ikincisi genellikle anaokulu da denir) doğru bir şekilde Anaokulu denir.

Bununla birlikte, birçok ülkede, küçük çocuklar için örgün eğitimin başlangıcından beri var olmasına rağmen, son zamanlarda, alanda büyüyen akademik üretimin sağlamlaştırılması olarak Anaokulu adıyla örtüşme eğilimi olmuştur. Erken çocukluk eğitiminin yerini alır, okuldaki bu ilk yılları en iyi tanımlar.

Kreşlerde ve Anaokullarında yapılan her şey iz bırakan bir büyüme fırsatıdır. Böylece daha fazlasını bilme arzusu, yeni şeyler öğrenme merakı, çalışma zevki, kalıcı olmak üzere çocukların hayatlarına giriyor.

Kreşlerde ve anaokullarında çocuklar kendi yaşlarındaki diğer çocuklarla “sosyalleşmeye” başlar ve büyümelerine ve esenliklerine yardımcı olacak beceriler geliştirirler. Iğdır kreşler ve Iğdır anaokulları bu konuda oldukça iyi bir yol kat ederek çok kaliteli eğitim seviyesine ulaşmışlardır.

Iğdır Kreşler ve Anaokullarının Önemi

“Anaokulu ve nedir” sorusunun cevabını zaten biliyor olsanız da, çocukların anaokuluna ve kreşe gitmesinin neden önerildiğini bilmek de önemlidir. Çocukların çevrelerini keşfetmeleri, akranlarıyla olan sosyal ilişkileri ve eğitimcilerin refakatinde özerklik kazanmaya başladıkları yer anaokuludur.

Oyunlar, didaktik rehberler ve farklı zihinsel çeviklik ve motor beceri egzersizleri yoluyla bebeğin fiziksel, zihinsel ve duygusal gelişiminin yaşına uygun bir şekilde teşvik edildiği, çocuğun yaşamında yeni bir aşamadır.

Iğdır Kreşler ve Anaokullarının Çocuklara Faydaları

 • Kendi başlarına bir şeyler yapmayı ve karar vermeyi öğrenirler.
 • Yeni iletişim araçları edinirler.
 • Yeni beceriler ve yetenekler geliştirirler.
 • Nihai olarak ilkokula başlamaları için hazırlanırlar.

Aileler seçim yaparken aynı zamanda Iğdır kreş fiyatları ve Iğdır anaokulu fiyatları konusunda de araştırmalar yapmaktadırlar. Bizler de 2024 Iğdır kreş fiyatları ve Iğdır anaokulu fiyatları hakkında meraklarınızı giderebilmek için araştırma yaparak sizleri bilgilendirmek istedik.

2024 Iğdır Kreş Fiyatları ve Iğdır Anaokulu Fiyatları

Şimdi hep beraber 2024 Iğdır kreş fiyatları ve Iğdır anaokulu fiyatları listesini inceleyebiliriz. Belirtilen fiyat listesi internetten araştırılarak bilgi alınan tahmini fiyat listesidir. Kesin ve net fiyatlar değildir. En net ve doğru fiyatlar için tavsiyemiz listedeki kreş ve anaokullarını aramanızı tavsiye ederiz. Tekrar belirtelim Iğdır kreş fiyatları ve Iğdır anaokulu fiyatları listesinde yer alan fiyatlar tahmini fiyat listesidir.

Iğdır Özel Kreş ve Anaokulları Fiyatları

Iğdır’da bulunan özel kreşler ve anaokulları listesi araştırmalarımız sonucunda bulabildiğimiz kreş ve anaokullarının fiyat listesi

 • ÖZEL CANSIN ANAOKULU, ÖZEL KAN KREŞ (Merkez / IĞDIR)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti
 • ANA KUCAĞI KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIM EVİ (Merkez / IĞDIR)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti
 • IĞDIR AMERİKAN KÜLTÜR KİDS KREŞ &ANAOKULU (Merkez / IĞDIR)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti
 • IĞDIR YAPA ANAOKULU YAŞAM PAYLAŞIM EĞİTİM KURUMLARI (Merkez / IĞDIR)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti
 • TAD PRESCHOOL KREŞ & ANAOKULU (Merkez / IĞDIR)  – 1500-4000 TL Arasında değişen rakamlarda eğitim hizmeti

Iğdır Özel Kreş ve Anaokulları Listesi

Iğdır’da bulunan özel kreşler ve anaokulları listesi araştırmalarımız sonucunda bulabildiğimiz kreş ve anaokullarından oluşan bir listedir. Bunların henüz aktif olarak hizmet verip vermediği hakkında net bilgiye sahip değiliz. Merak ettiğiniz kreşe Google üzerinden arama yaparak numaralarından ulaşabilirsiniz.

 • ÖZEL CANSIN ANAOKULU, ÖZEL KAN KREŞ (Merkez / IĞDIR)  
 • ANA KUCAĞI KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIM EVİ (Merkez / IĞDIR)  
 • IĞDIR AMERİKAN KÜLTÜR KİDS KREŞ &ANAOKULU (Merkez / IĞDIR)  
 • IĞDIR YAPA ANAOKULU YAŞAM PAYLAŞIM EĞİTİM KURUMLARI (Merkez / IĞDIR)  
 • TAD PRESCHOOL KREŞ & ANAOKULU (Merkez / IĞDIR)

Iğdır’daki kreşler ve Iğdır’daki Anaokulları Hakkında Merak Edilenler

2024 Iğdır Anaokulu Fiyatları Ne Kadardır?

2024 Iğdır anaokulu fiyatları aylık 1500-4000 TL arasında değişmektedir

2024 Iğdır Kreş Fiyatları Ne Kadardır?

2024 Iğdır kreş fiyatları aylık 1500-4000 TL arasında değişmektedir

Not: Sitemizde belirtilen fiyatlar internet aramaları sonucunda ulaşılan fiyatlardır. Fiyatların doğruluğunu teyit etmek için bahsi geçen kurumlarla iletişime geçerek bilgi almanız gerekmektedir. Kesin ve net fiyatlar kurum tarafından belirlenip kurum tarafından sizlerle paylaşılabilir.

Diğer illerde bulunan Kreş ve Anaokulları hakkında bilgi sahibi olmak için Kreş ve Anaokulları konumuzu da inceleyebilirsiniz.

gfl

Merhabalar, ben Volkan. Güncelfiyatlistesi.com.tr sitesini merak edilen ürün ve hizmetlerin en güncel fiyatlarına kolaylıkla erişebilmeniz merak ettiğiniz tüm soru ve sorunlara yanıt bulabilmeniz için faaliyete geçirdim. İnşaat malzemeleri, araba fiyatları, alkol fiyatları v.b. bir çok ürün ve hizmetin güncel fiyatlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Merak ettiğiniz hizmet ve ürün adını arama kısmına yazarak en güncel fiyatlarını görebilir bilgi sahibi olabilirsiniz. 2023 güncel fiyat listeleri için ilk adresiniz kesinlikle guncelfiyatlistesi.com.tr olmalıdır. Bunun yanı sıra büyük markaların her şehirdeki bayilerinin iletişim bilgilerini de sizler için paylaşıyor olacağız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu