Gıda Fiyatları

2024 Bülent Börek Fiyatları

2024 Bülent Börek Fiyatları

Geniş bir kesim tarafında beğenilen ve tercih edilen Bülent börek, 2024 yılında güncel fiyatlarıyla satış yapmaya devam ediyor. Peki 2024 Bülent Börek fiyatları ne kadar oldu? Bülent börekte hangi çeşitler bulunur? Bülent Börekten online sipariş verilir mi?

Bülent Börek Hakkında

2018 yılında İstanbul’da kuruldu. Lezzetli tarifi ve kaliteli hizmetiyle çok kısa sürede tüketicilerin beğenisini kazandı. . Kurulduğu sene içerisinde 13 şehirde 18 şubeye ulaştı. 2019 yılında dünyada baş gösteren korona virüs salgını yüzlerce firmayı olumsuz etkilemesine rağmen Bülent Börekçilik gerek esnek yönetim anlayışıyla gerekse ürün kalitesiyle hızla büyümeye devam etti. 2020 yılına geldiğinde şirketin yaygınlığı 200 şubeye ulaştı.

Bülent Börekçilik 2022 yılında kahvaltı sektöründe pazarın lider börek markası olarak Türk Patent Enstitüsü tarafından “Tanınmış Marka” statüsünde tescillenmiştir. 2024 yılına gelindiğinde 4 şehirdeki üretim tesisleri ve yaklaşık 400 şubesiyle her gün Bülent Börek lezzetini yüzbinlerce kişiye taze taze ve sıcacık ulaştırmaya devam etmektedir.

borek
Bülent Börek Fiyatları

Bülent Börekte Kullanılan Malzemeler

Bülent Börek, Lezzeti Ala olarak değerlendirdiği börek tariflerin kendi markasına ait ürünleri kullanıyor. Peki nedir bu ürünler? İşte cevabı…

Bülent Un

“Nedir bu lezzetin tarifi?” sorusunun yanıtı, Polatlı’nın buğday tarlalarında. Böreğin üstün lezzetini, kendi mahsulleri olan Bülent Undan sağlıyorlar. Ankara Polatlı’da yetiştirilen Anadolu’nun en nitelikli buğdayı sofralarınızda yer alıyor.

Bülent Peynir

Akdeniz Bölgesi’nin en saf sütlerini ülkemizin en lezzetli böreklerine dönüşüyor. Böreğin eşsiz tadı ve kıvamı, kendi mamulleri olan Bülent Peynirden geliyor.

Bülent Börekçilik Filosu

“Günlük börek, kalıcı lezzet” anlayışıyla hareket eden Bülent Börekçilik, onlarca araçtan oluşan filosuyla coğrafyanın her noktasına ulaşıyor. Lezzetinden hiçbir şey kaybetmemesi için börekler kesinlikle dondurulmuyor, her sabah yüzlerce tepsi taze börekle siftah yapılıyor.

Bulent
2024 Bülent Börek Fiyatları

Bülent Böreğin Hazırlanışı

Yöredeki kadınların hamurunu elleriyle açtığı böreğin ilk imalathanesi, bozulmamış bir tarihi dokuya sahip olan ve 700 yılı aşkın bir süredir Türk geleneklerini yaşatan Sakarya’nın Taraklı ilçesinde yer alıyor. Bülent Börekçilik olarak bütün Türkiye’ye ulaşmayı sağlayan dört üretim merkezi mevcut. Bu üretim merkezlerinde gelenek, lezzetle yoğruluyor. Anadolu’nun en nitelikli buğdaylarından hazırlanan, kendi mahsulleri olan Bülent Undan yapılan hamura Akdeniz Bölgesi’nin en saf sütlerinden imal edilen eşsiz peynirler karışıyor. Yine kendi mamulleri olan yağ da bu lezzeti pekiştiriyor. Böreği dondurmadan, her gün, en taze hâliyle şubelere gönderiyorlar. Şubelerde börekler yavaş bir şekilde pişiriliyor. İki tarafı da 30-35 dakika pişirilen böreklerde lezzet eşit bir şekilde dağılıyor ve börek tam kıvamında servis ediliyor. 

2024 Bülent Börek Fiyatları

Bülent Börek, gerek işyerlerinde gerekse de online siparişlerle hizmet vermeye devam ediyor. Farklı çeşitlerde ve farklı gramajlarda börek ve kahvaltı menüleri satışı yapılmaktadır. Online olarak yemek uygulaması üzerinden verilen siparişlerde Bülent börek fiyatları şu şekildedir;

Bülent Börek Fiyatları

Peynirli Bülent Börek 500 gr

FİYATI: 117,50 TL

Bülent Börek 1 KG

FİYATI: 205,00 TL

Kıymalı Bülent Börek 500 gr

FİYATI: 129,00 TL

Peynirli Bülent Börek 750 gr

FİYATI: 161,25 TL

Peynirli Bülent Börek 250 gr

FİYATI: 73,75 TL

Söğüş Tabağı

FİYATI: 25,00 TL

Kıymalı Bülent Börek 1,5 Kg

FİYATI: 327,00 TL

Peynirli Bülent Börek 4.5 KG

FİYATI: 915,00 TL

Menü Fiyatları

Kahvaltı Menü 1

Peynirli Bülent Börek (250 gr) + Söğüş Tabağı + Limonata veya Karadut Şurubu (20 cl.)

FİYATI: 109,00 TL

Kahvaltı Menü 2

Peynirli Bülent Börek (500 gr) + Söğüş Tabağı + Limonata veya Karadut Şurubu (1 L)

FİYATI: 168,00 TL

Aile Boyu Menü 1

Peynirli Bülent Börek (1 KG) + 2 Adet Söğüş Tabağı + Limonata veya Karadut Şurubu (1 L.)

FİYATI: 275,00 TL

Aile Boyu Menü 2

Peynirli Bülent Börek (1 KG) + 2 Adet Söğüş Tabağı + Ayran  (1 L.)

FİYATI: 275,00 TL

Aile Boyu Menü 3

Peynirli Bülent Börek (1 KG) + 2 Adet Söğüş Tabağı + Coca Cola (1 L.)

FİYATI: 275,00 TL

Süper İkili Menü

2 Adet Peynirli Bülent Börek (250 gr) + 2 Adet Limonata veya Karadut Şurubu (20 cl.)

FİYATI: 145,00 TL

Süper Üçlü Menü

3 Adet Peynirli Bülent Börek (250 gr) + 3 Adet Limonata veya Karadut Şurubu (20 cl.)

FİYATI: 205,00 TL

Menü 8

Peynirli Bülent Börek (750 gr) + Söğüş Tabağı + Limonata veya Karadut Şurubu (1 L.)

FİYATI: 205,00 TL

Menü 9

Peynirli Bülent Börek (750 gr) + Söğüş Tabağı + Ayran (1 L.)

FİYATI: 195,00 TL

2024 Burger King fiyatları için tıklayın.

gfl

Merhabalar, ben Volkan. Güncelfiyatlistesi.com.tr sitesini merak edilen ürün ve hizmetlerin en güncel fiyatlarına kolaylıkla erişebilmeniz merak ettiğiniz tüm soru ve sorunlara yanıt bulabilmeniz için faaliyete geçirdim. İnşaat malzemeleri, araba fiyatları, alkol fiyatları v.b. bir çok ürün ve hizmetin güncel fiyatlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Merak ettiğiniz hizmet ve ürün adını arama kısmına yazarak en güncel fiyatlarını görebilir bilgi sahibi olabilirsiniz. 2023 güncel fiyat listeleri için ilk adresiniz kesinlikle guncelfiyatlistesi.com.tr olmalıdır. Bunun yanı sıra büyük markaların her şehirdeki bayilerinin iletişim bilgilerini de sizler için paylaşıyor olacağız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu